Rallija automašīnas noformēšana, sieviešu veļas demonstrēšana, produkcijas apskate un degustācijas -  šie un vēl citi pārsteigumi sagaida ikvienu apmeklētāju izstādē "Ražots Liepājā”.

Izstādes atklāšana šajā nedēļas nogalē, 14.oktobrī, sāksies ar svinīgu Liepājas karogu pacelšanu un Liepājas himnas atskaņošanu pulksten 9.30. Olimpiskā centra Arēna tiks sadalīta vairākās "ielās”, kurās katram uzņēmumam būs savs stends. Daži uzņēmumi piedalīsies izstādē ar informatīvo stendu, uz kura būs izvietota informācija par uzņēmumu, kā arī uzņēmuma raksturojošas fotogrāfijas. Citi uzņēmumi stendā demonstrēs savu saražoto produkciju un ļaus apmeklētājam ar to iepazīties, kā arī uzdot visus interesējošos jautājumus konkrētā uzņēmuma pārstāvim. Turklāt tekstila, pārtikas un citu nozaru pārstāvētie uzņēmumi savos stendos piedāvās apmeklētājiem iespēju savus ražojumus arī iegādāties. Izstādē piedalīsies arī Liepājas amatnieki ar saviem darinājumiem.

Reklāmas aģentūra "Fortius”, izpildot pasūtījumu, turpat izstādes norises vietā, Liepājas Olimpiskā centra Arēnā, 14.oktobrī noformēs rallija automašīnu, savukārt 15.oktobrī - "Citroen C2" automašīnu. Ikvienam būs iespēja noraudzīties šajā procesā. Savukārt, 14.oktobrī, pulksten 12.15 veļas ražotājs SIA V.O.V.A priecēs apmeklētājus ar modes skati. Savs stends izstādē būs arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai, Kurzemes Biznesa inkubatoram un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerai. Šajos stendos apmeklētāji varēs iegūt informāciju par to, kas ir šīs organizācijas un ar ko tās nodarbojas. Gan esošie uzņēmēji, gan tie, kuri par savu uzņēmumu vēl tikai domā, varēs saņemt padomu no organizāciju pārstāvjiem un nozares speciālistiem.  

Līdztekus izstādei izdevniecība "Dienas Bizness” sadarbībā ar Liepājas pilsētas Domi, Hipotēku banku un zvērinātu advokātu biroju "Eversheds Bitāns" rīko konferenci "Ceļš uz eksporta tirgiem”. Detalizētāka informācija par konferenci pieejama mājas lapā http://konferences.db.lv/events/razots-liepaja/

Evita Enģele, sabiedrisko attiecību speciāliste