Kā lasāms Latvijas zvērinātu tiesu izpildītāju portālā, 20.novembrī pirmajā izsolē paredzēts izsolīt auto stāvlaukumu un auto mazgātuvi Rūpniecības ielā 5.

Piedzinējs ir Valsts akciju sabiedrība ''Latvijas Hipotēku un zemes banka'', un nekustamā īpašuma piespiedu pārdošanas vērtība un izsoles sākumcena ir Ls 16300.

Nekustamais īpašums, kas  sastāv no zemes gabala (auto stāvlaukums ar auto mazgātuvi) ar kopējo platību 3431 kvadrātmetri, pieder Dmitrijam Ņesterenko. Pēc „Lursoft” datiem, viņš ir arī SIA „Runda” valdes loceklis.

Izsole notiks 2013.gada 20.novembrī, pulksten 12.30, Jūras ielā 12 (ceturtajā stāvā), Liepājā.

Visām personām, kurām uz nekustamo īpašumu ir tiesības, kas nepieļauj tā pārdošanu izsolē, jāpieteic savas prasības tiesā līdz izsoles dienai.

Pretendentiem līdz izsoles dienai jāieskaita zvērinātas tiesu izpildītājas Agneses Biķes kontā nodrošinājuma summa 10% apmērā no nekustamā īpašuma novērtējuma summas.

Portāls jau rakstījis, ka 11.oktobrī izsolīja SIA „Runda” īpašumu Kuģinieku ielā 2, ko veido autogarāža 1611 kvadrātmetra platībā, kantora ēka ar noliktavu 294 kvadrātmetru platībā un civilās aizsardzības patvertne 271 kvadrātmetra platībā.

Savulaik "Runda" īpašumā Kuģinieku ielā bija ieplānojusi ierīkot zivju šķirošanas cehu. Īpašums bija ieķīlāts "SMP Bankā", kas tagad pieprasījusi saistību bezstrīdus izpildīšanu 234 000 latu apmērā. Pret īpašumu vērsta arī 93 632 latu piedziņa par labu valstij saistībā ar nesamaksātajiem nodokļiem un 700 latu piedziņa par labu Grobiņas novada domei saistībā ar nekustamā īpašuma nodokļa parādu.