Vēl nesen, 2016.gada 31.okobrī, rakstījām, ka īpašuma Kaiju ielā 6 pārdošanas cena ir samazināta. Šobrīd portālā ss.lv redzamais liecina, ka tas ir noticis vēlreiz.

Nekustamo īpašu Kaiju ielā 6 nu jau ir iespējams iegādāties par 690 000 eiro, kas ir par 100 tūkstošiem mazāk kā iepriekš.

Kā iepriekš rakstījām, ēka Kaiju ielā 6 tiek pārdota jau kopš 2012. gada, kad tās remonts vēl nebija pabeigts. Tad tās cena bija vien 155 tūkstoši eiro. Tagad tā ir par, apmēram, trīs reizēm augstāka, bet celtne ir atjaunota un tajā telpas nomā strādājošs veikals "Spirits&wine".

Kādreiz Kaiju ielā 6 atradās labības noliktava. Vēlāk fasādes restaurācijas laikā bija plānots, ka tur būs brīvdienu apartamenti. Ēkas kopējā platība ir 1 574 kvadrātmetri piecos stāvos un zemes gabala platība ir 731 kvadrātmetri.  Kā teikts sludinājumā jumta stāvā izbūvēts ekskluzīvs dzīvoklis – lofts 190 kvadrātmetru platībā ar terasi.

Kopš 2015.gada jūlija Liepājā tirgo arī ēku Malkas ielā 6, kuras vērtība arī tikusi vēl vienu reizi samazināta. Kādu laiku tā atradās dārgāko ēku saraksta augšgalā. Toreiz tā maksāja 1 100 000 eiro, bet tagad 975 000 eiro.
Īpašuma platība ir 549,4 kvadrātmetri, kur šobrīd divos stāvos iekārtojies lietoto apģērbu veikals "R.D.A.".

Līdztekus īpašumiem, kuri tiek pārdoti jau ilgāku laiku portālā ss.lv redzams, ka iespējams iegādāties arī citas telpas. Piemēram, divi apjomīgi īpašumi ar telpām autoservisiem.

Kungu ielā 87 tiek pārdots īpašums, kas sastāv no zemes gabala 37 686 kavdrātmetru platībā un desmit dažādas nozīmes celtnēm – divstāvu ofisa celtnes ar 8 kabinetiem, virtuvi, sanmezglu, pirti ar baseinu un atpūtas istabu/ konferenču zāli, ofisa ēkas, kas tiek izīrēta ziedu bāzei, līvānu mājas, sūkņu mājas, hidroforu ēkas, autoremonta darbnīcas, autoremonta darbnīcas ar apkures telpu, metināšanas ceha,  autoremonta darbnīcas un automazgāšanas ēkas. Īpašums ir sadalīts uz četrām zemesgrāmatāmun to iespējams iegādāties pa daļām. Tā cena ir 790 000 eiro.

Arī Strazdu ielā 5c tiek pārdots zemes gabals 5 508 kvadrātmetru platībā, kura sludinājumā norādītā vērtība ir 475 000 eiro. Uz īpašuma atrodas trīsstāvu ēka, kurā atrodas auto servisa telpas ar zāli klientu apkalpošanai.