Sākot no pirmdienas, 4.jūnija, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā var iegādāties Liepājas dāvanu karti – interesantu dāvanu lieliskai atpūtai Liepājā.

No 4.jūnija Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā Rožu laukumā 5/6 var iegādāties Liepājas Dāvanu kartes. Tās piedāvājumā ir 4 dažādos nominālos – 5, 10, 20 un 50 eiro vērtībā – un būs izmantojamas dažādās atpūtas vietās Liepājā – naktsmītnēs, restorānos un kafejnīcās, teātrī, aktīvās atpūtas centros, SPA un citur, informē biroja mārketinga speciāliste Sintija Pusaudze.

Ar dāvanu kartes izmantošanas vietām ir iespējams iepazīties www.liepaja.travel, kā arī vietu saraksts tiks pievienots klāt ikvienai dāvanu kartei, lai tās īpašnieki varētu ērti ieplānot atpūtu Liepājā.

Liepājas dāvanu karte ir izcils veids kā iepriecināt gan Liepājas iedzīvotāju, gan pilsētas viesi lieliskai laika pavadīšanai kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem, ģimeni un draugiem.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs izsaka lielu paldies tūrisma uzņēmējiem par apvienošanos spēcīgā komandā šī dāvanu kartes izveidošanā un Liepājas pilsētas atpūtas iespēju pilnveidošanā.