Pirms rudens sezonas un jaunā skolas gada uzsākšanas, tradicionāli divu dienu garumā – 27.un 28.augustā – Liepājas Rožu laukumā tiks rīkots ikgadējais Vasaras ražas tirdziņš. Tirdziņā sastapsiet tradicionālās un mūsdienu lietišķās mākslas dizaina priekšmetu izgatavotājus, kuri piedāvās plašu darinājumu izvēli bērnu , jauniešu un pieaugušo tērpiem un aksesuāriem, informē biedrības "ETNO Liepāja" vadītāja Madara Lubāne.

Lielā pašdarināto preču izrādīšana un tirgošanās norisināsies katru dienu no pulksten 10 līdz 17. Tirdziņa organizatori biedrība "ETNO Liepāja" ar savām aktivitātēm vēlas popularizēt Latvijas amatnieku darinājumus, mazos uzņēmējus, rotkaļus un rokdarbu meistarus, kā arī mudināt pircējus iegādāties produkciju tieši no dabīgiem materiāliem, unikālus priekšmetus, kas netiek ražoti sērijveidā. Tā vietā, lai kārtējo reizi sestdienās dotos uz lielveikaliem, cilvēki tiek aicināti labāk tirdziņā iegādāties mākslnieku un dizaineru darinātas preces no dabīgām Latvijas izejvielām un dabas veltēm.

Rožu laukumā būs iespēja iegādāties dabīgus lina izstrādājumus, adījumus no kazlēna vilnas, pašdarinātas plecu somas no dabīgiem materiāliem, greznus apmetņus, pērles, sudraba rotas ar latviešu etnogrāfiskajiem rakstiem, dabīgās ādas jostas, amatniecības izstrādājumus no koka un akmens, arī suvenīrus ar latviskajām spēka zīmēm.

Gatavojoties jaunajam skolas gada sākumam, tirdziņā varēs iegādāties cepures, platmales un šalles. Rudens sezonai iestājoties, nedrīkst aizmirst arī par vajadzību sarūpēt skaistus tērpu aksesuārus, Latvijā ražotu kosmētiku. Katrs tirgus apmeklētājs būs apmierināts ar plašo piedāvājumu.