Sestdien, 3.jūnijā, pulksten 10 Zivju ielā 14 liepājniekiem durvis vērs rotaļlietu vairumtirdzniecības bāze-veikals "Mantiņu bāze Liepājā".

Produktu klāstā iespējams atrast gan rotaļlietas, gan attīstošās spēles pašiem mazākajiem, gan lietas, kas lieliski noder sākoties aktīvajai āra atpūtas sezonai visu vecumu klientiem. Piedāvājumā ir skrejriteņi, "penny board" skrituļdēļi, riteņi bez pedāļiem – mazuļiem mācoties staigāt, futbola bumbas, ūdens prieku aprīkojums – peldpūšļi, peldriņķi, bumbas, mazie baseini, peldcepures, brilles u.c. sportisko aktivitāšu elementi – viss, kas nepieciešams aktīvai atpūtai dabā, sētā vai pat istabā!

Tāpat klāstā atrodami arī dažādi dekoratīvi piekariņi, rotājumi un nieciņi, kas saistīti ar šobrīd aktuālām bērnu multfilmām un  spēlēm, sezonālajiem svētkiem un notikumiem.  Atliek tikai  nākt un izvēlēties no plašā klāsta, jo šeit sev vai sava bērna sirdij prieku atradīs ikviens!

Atšķirībā no citiem rotaļlietu veikaliem, šeit iespējams mantiņas un rotaļlietas iegādāties par maksimāli zemākām cenām, pērkot vairumā – ar ievērojamām atlaidēm. Tāpat preces iespējams iegādāties arī internetā, saņemot ar pakomātu starpniecību, sekojot "Mantiņu bāze Liepājā" Facebook lapai, kurā atrodama visa nepieciešamā informācija. Veikals savus pakalpojumus piedāvā arī juridiskam personām, kurām izveidots atsevišķs, superizdevīgs piedāvājumu katalogs.

Veikala atvēršanas svētku laikā bērnus gaidīs īpašs pārsteigums visas dienas garuma, savukārt pirmajiem pircējiem – īpašas dāvanas! Būsiet mīļi gaidīti rotaļlietu un mantiņu pasaulē darba dienās laikā no pulksten 10 līdz 18 un sestdienās no pulksten 10 līdz 16, svētdien – atpūšamies!

Jaunumiem, akcijām, loterijām un aktuālajam piedāvājumam sekojiet līdz "Mantiņu bāze Liepājā" Facebook  lapā; rakstot uz mantinubaze@gmail.com; zvanot: 29540036.