Šī gada 22. februārī biedrība "Impact Hub" organizēja sieviešu kopienas "Connect" atklāšanas pasākumu, informēja biedrības pārstāve Ilze Šupstika.

Ideja par uzņēmīgu sieviešu kopienu "Connect" radās jau pirms kāda laika, tā kā ikdienā sanāk daudz strādāt gan ar jaunām biznesa idejām, gan konkrēti sievietēm, kuras vēlas uzsākt savu uzņēmējdarbību un nopelnīt, realizējot kādu ideju īstermiņā vai ilgtermiņā.

Interese par pasākumu bija ļoti liela, bet telpas kapacitāte varēja uzņemt nedaudz vairāk kā 50 sievietes no Liepājās un tuvākās apkārtnes. Kā motivāciju pieteikties pasākuma apmeklējumam sievietes minēja to, ka vēlas būt par daļu no domubiedru grupas, kur sievietes, lai arī pārstāv dažādas uzņēmējdarbības jomas vai ieņem dažādus amatus, var viena otru atbalstīt, dalīties sasniegumos un izaicinājumies, kopā apgūt jaunas prasmes, veidot sadarbības un paskatīties uz sevis radīto produktu vai pakalpojumu no malas.

Atklāšanas pasākuma viešņa bija Dana Bela – uzņēmēja, kura radījusi apakšveļas zīmolu "Wild Spirit" un sevis ražoto produkciju pārdod gan Latvijā, gan ārpus tās. Dana pastāstīja par savu uzņēmējdarbības pieredzi, dzīves un biznesa izvēlēm, grūtībām un panākumiem, un to, ar ko viņa sāka un, kur viņas zīmols atrodās šobrīd.

Starp pasākuma apmeklētājām bija fotogrāfes, skaistumkopšanas speciālistes, projektu vadītājas, produktu radītājas, grafiskās dizaineres, autoservisa vadītājas, topošās uzņēmējas, finansistes un daudzu citu jomu pārstāves.

Sieviešu kopienas "Connect" mērķis ir veidot atbalstošu vidi, kas veicina izaugsmi uzņēmīgu sieviešu vidū, neņemot vērā to, vai sieviete ir pašnodarbinātā, uzņēmuma vadītāja vai darba ņēmēja. Tās būs ikmēneša tikšanās reizes un atbalsta sniegšana sievietēm gan idejas attīstīšanas posmā, gan uzņēmējdarbības procesos. "Connect" ideja ir radusies, lai tālāk pastāstītu par to, cik dažādas un aizrautības pilnas sievietes darbojās Liepājā un tās tuvumā. Ar šīs kopienas izveidi mēs vēlamies atbalstīt sievietes, cienot autentiskumu, ambīcijas un to, cik svarīga ir sievietes pašrealizācija.

Dalīties ar iespējām, iedvesmot, informēt, atbalstīt sevis izvēlētā virzienā.

Sievietes, kuras vēlās saņemt informāciju un apmeklēt turpmākos pasākumus, lūdzam aizpildīt anketu ŠEIT.