Durbes, kaimiņu novadu kā arī citi zemnieki, mājražotāji un amatnieki aicināti pieteikties festivāla "Zemlika" tirgum, kas notiks Durbē 24. oktobrī no pulksten 10.

Kā visus iepriekšējos gadus, arī piektā mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāla "Zemlika" ietvaros notiks zemnieku, mājražotāju un amatnieku tirgus, kurā aicināti piedalīties Durbes, kā arī kaimiņu un citu novadu ražotāji.

Galvenais tirgus princips – savā zemē pašu izaudzēts, savām rokām darināts, iesaiņots un pārdots dabīgs produkts. Pasākuma organizatori saka "nē!" sintētiskajai gultasveļai, cukurvatei un čehu lunaparkam, un aicina tirgotājus pārdomāt, vai "dabīgs", "pašu audzēts" un "glīti pasniegts" tiešām padara produktu par modes un stila aksesuāru, ne reti liekot to pārvērtēt līdzīgos tirdziņos galvaspilsētā.

Dalību festivāla "Zemlika" tirgū, kas Durbē notiks 24.oktobrī no pulksten 10, iespējams pieteikt līdz 19.oktobrim (ieskaitot), rakstot vai zvanot Maijai Lankupai – maija@durbe.lv vai 26263682.

Biļetes uz festivālu "Zemlika" nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē internetā BezRindas.lv. Biļešu cena šobrīd ir 26 eiro. Festivālam tuvojoties, tās kļūs dārgākas.