Liepaja.lv: Linda Zulmane ir Latvijas Rakstnieku savienības valdes locekle un Liepājas nodaļas vadītāja kā arī Piejūras pilsētu literārās akadēmijas koordinatore Kurzemē, Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes lektore. Titulu “Gada liepājnieks 2019” viņa saņem par iniciatīvu un personīgo ieguldījumu Liepājas literātu darbu izdošanā 2019. gadā un literārās dzīves veicināšanu Liepājā.

Divu gadu laikā strauji mainījusies rakstniecības situācija Liepājā – notiek daudzveidīgi, dažādām rakstnieku  vecuma grupām atbilstoši pasākumi, strauji uzlabojusies rakstniecības publicitāte pilsētā. Lindas Zulmanes organizētās tikšanās ar Latvijas rakstniekiem, lekcijas, meistardarbnīcas, lasījumi, grāmatu izdošana, atvēršanas pasākumi, veiksmīgā sadarbība ar Ventspils Rakstnieku māju būtiski papildina ne tikai Liepājas rakstnieku un topošo rakstnieku, bet arī Liepājas Universitātes Rakstniecības studiju darbu.

Pateicoties Lindas Zulmanes personiskajai iniciatīvai un ieguldījumam, 2019.gadā iznāca Latvijas rakstnieku savienības laikraksta "KonTEKSTS" aprīļa numurs, pilnībā veltīts Liepājas rakstniecībai un literatūras pētniecībai, līdz ar to visā Latvijā tika popularizēts Liepājas literātu augstvērtīgais devums.

Linda, sadarbībā ar Lietuvas kolēģiem, organizēja Liepājas un Skodas dzejnieku tikšanos, tostarp Liepājas dzejnieču dzejas tulkojumus lietuviešu valodā, kas pēc šīs tikšanās tika publicēti Lietuvas lielākajā literārajā laikrakstā "Šiaures Atenai" gan drukātā, gan interneta versijā, par to savos oficiālajos sociālajos kontos vēstīja arī Latvijas vēstniecība Lietuvā.

Kopš Linda Zulmane pārņēmusi Rakstnieku Savienības Liepājas nodaļas vadību, literatūras dzīve un profesionālo rakstnieku aktivitātes Liepājā ieguvušas jaunu sparu.