Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes vienībās turpinās militārās apmācības process, pielāgojot katram uzdevumam un apmācībai valstī noteiktos drošības pasākumus. Lai uzturētu un turpinātu attīstīt Zemessardzes 44. kājnieku bataljona kaujas spējas, no 5. līdz 7.februārim Liepājā, Karostas teritorijā norisināsies bataljona zemessargu apmācība.

Apmācība notiks ar Liepājas pilsētas domi saskaņotās teritorijās, Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štāba Informācijas daļas galvenā speciāliste Guna Pričina.

Mācību laikā tiks ievērotas Slimību profilakses un kontroles centra noteiktās preventīvās un pretepidēmiskās instrukcijas.

Iedzīvotāju ievērībai!
Mācībās netiks izmantota ne salūtmunīcija, ne arī sprādzienu imitācijas līdzekļi. Transporta pārvietošanās apmācību laikā notiks pa autoceļu 5 (7) A Liepāja – Šķēde un pieguļošajiem ceļiem.

Nacionālie bruņotie spēki aicina ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm.

Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu Latviju.

Zemessardzē nešķiro pēc tautības, izglītības, specialitātes vai pieredzes. Kandidātam ir jābūt Latvijas pilsonim no 18 līdz 55 gadiem ar valsts valodas zināšanām vismaz vidējā (B1) līmenī, bez kriminālās sodāmības, ar atbilstošu veselības stāvokli un fizisko sagatavotību. Pieteikuma iesniegšanai kandidātam jāsazinās ar dzīves vai studiju vietai tuvāko Zemessardzes vienību, zvanot uz tālruņa numuru 1811, rakstot uz e-pasta adresi esizemessargs@mil.lv vai personīgi ierodoties vienībā. Uzzini vairāk tīmekļvietnē www.zs.mil.lv!

Būt gatavam rītdienai nozīmē visu uzsākt šodien. Esi savas zemes sargs – stājies Zemessardzē!