Liepājnieku sašutumu raisījis Komunālās pārvaldes darba stils, attīrot ieejas pludmalē. Regulāri tā notiek Pērkones ielas galā, bet nu arī Jūrmalas ielā. Šobrīd ceļš uz pludmali šajā vietā izskatās pieklājīgāk (sk. Komunālās pārvaldes attēlus), bet, vai šādas milzīgi platas un taisnas iebrauktuves tiešām ir vajadzīgas? Vētras un lielāka vēja laikā tās tikai veicina smilšu un jūras ūdens pārvietošanos no pludmales uz ielām.


Komunālās pārvaldes foto.


Uzsākto darbu gaitā, piemēram, Vēsma Lēvalde redzēto komentējusi šādi: "Ar traktoru brutāli nostumtas kāpas, izdzīta tāda plata vaga kā Pērkones ielā, tikai saglabājot kalnu. Tuvējie kāpu kociņi apskādēti, sastumti šķībi, bet smiltis biezā slānī virpuļo uz pilsētas pusi. Domāju, ka Porziņģa laukums regulāri būs nopūsts smilšu kaudzēm. Jēgu tam visam neredzu nekādu."


Arturs Pērkons izteicies īsi: "Šausmīgi..."


Komunālās pārvaldes runas vīrs Aigars Štāls skaidrojis, ka "katru ziemu un pavasari Liepājas Komunālā pārvalde pazemina smilšu sanesumus izejās uz pludmali".


Komunālās pārvaldes foto.


Savukārt galvenais pilsētplānotājs Arvīds Vitāls, atbildot uz Indra Ķempes jautājumu, vai tiešām šīs brutālās darbības ir saistītas ar to, ko paredz izstrādātais un apstiprinātais pludmales tematiskais plānojums, paskaidrojis, ka "šīs darbības nav saistītas ar pludmales tematiskā plānojuma realizāciju. Būvprojekts sešām izejām uz jūru vēl nav gatavs."