SIA "Liepājas RAS" izsludina radošo ideju konkursu plastmasas jeb PET (polietilēntereftalāta) pudeļu otrreizējai izmantošanai.

Tā kā ikdienā daudz tiek lietotas plastmasas jeb PET (polietilēntereftalāta) pudeles, gribam pievērst uzmanību, ka šīs pudeles var ne tikai saplacināt un izmest speciālajā konteinerā, bet arī izmantot citādākā veidā, piemēram, izgatavojot "pudeļu tērpu".

Lai piedalītos konkursā, ir jāizveido plastmasas "pudeļu tērps". Tas nozīmē, ka tērpam, galvenokārt, ir jāsastāv no plastmasas jeb PET pudelēm un to sastāvdaļām (korķiem). Tērps jātaisa tāds, lai pieaudzis cilvēks var tajā brīvi kustēties un to var uzvilkt un novilkt. Var tikt izmantotas dažāda veida pudeles – mazas, lielas, apaļas, kantainas, krāsainas utt., galvenais, lai tās būtu tīras un bez etiķetēm.

Gatavie kostīmi līdz 12. decembrim jāiesniedz SIA "Liepājas RAS" atkritumu poligonā "Ķīvītes" Grobiņas novada Grobiņas pagastā. Konkursā var piedalīties neierobežota skaita un vecuma dalībnieki. Tā ir iespēja kopā sanākt draugiem, ģimenei vai klasesbiedriem, lai, domājot par materiālu otrreizēju pārstrādi, radītu oriģinālu PET pudeļu tērpu. Labākajiem tērpu autoriem, uzņēmums sola dāvināt garšīgas balvas. Vairāk lasi uzņēmuma mājas lapā www.liepajasras.lv.

Sagatavoja - Liene Jākobsone, SIA "Liepājas RAS"