Augustā interesenti var pieteikties Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centra Dabas mājas apmeklējumam bez gida pavadības, apskatot interaktīvo ekspozīciju patstāvīgi – aplūkot kukaiņus, novērtēt instalāciju "Akvaponika", kurā viena otru papildina tādas jomas kā zivkopība un dārzkopība, iepazīt putna attīstības stadijas, novērtēt dabas bioloģisko daudzveidību, u.c. Tāpat interesenti aicināti apskatīt instalācijas ārpus Dabas mājas, piemēram, kukaiņu māju un instalāciju "Liepājas Metalurgs".

Līdz 2023.gadam Dabas mājā regulāri tiks papildināts piedāvājums – izveidota interaktīva vides zinātņu ekspozīcija un atvērta laboratorija, kurā tiek īstenotas izglītojošas nodarbības pirmskolas bērniem, skolēniem un pedagogiem, kā arī notiks dažādas meistarklases un darbnīcas.

Dabas mājas ekspozīcijas izveidošana norit projekta "Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā" NFI/IC/VIAA/2020/2 ietvaros, kuru līdzfinansē Norvēģijas finanšu instruments  Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. - 2021.gada perioda programma "Pētniecība un izglītība" .

Lai pieteiktos apmeklējumam, aicinām aizpildīt anketu.

Ja rezervētajā laikā nav iespējas ierasties, lūdzam informēt Dabas mājas personālu un atteikt vizīti, zvanot uz tālruni  25728867 vai elektroniski -  dabasmaja@liepaja.edu.lv. Apmeklējuma laiks Dabas mājā – līdz vienai stundai, informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde Zinātnes un izglītības inovāciju centrs.