Šajā nedēļas nogalē, 15. un 16.oktobrī, no pulksten 10 līdz 17 Rožu laukumā norisināsies Latvijas amatnieku meistardarbu un dizaina rudens tirgus, informē biedrības "Etno Liepāja" vadītāja Madara Lubāne.
 
Rudens mūsu ikdienā ienācis ne tikai ar spilgtām un košām krāsām, bet arī ar dzestriem vakariem un vēsākām dienām. Cimdi, zeķes, zābaciņi… Tās ir lietas, kuras aktīvi meklējam šajā rudenīgajā laikā, un kuras varēsiet lielā izvēlē piemeklēt Rudens tirdziņā.

Katrs amatnieku darinājums ir stipri induviduāls un būs nopērkams tikai vienā eksemplārā. Amatnieku darinājumi būs piemēroti gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tirdziņā varēs atrast mākslinieku kaltas etnogrāfiska un autordizaina rotas no sudraba un bronzas, latviskas piespraudes, tuneļšalles un cepures ar latviskajiem rakstiem no Lielvārdes, adītus tērpus no Mārupes, vilnas mēteļus no Salaspils un cepures no dabīgās ādas. Tāpat būs iespējams atrast smaržīgu kosmētiku, krēmus ar Latvijas dzintara daļiņām, keramikas izstrādājumus, izšūtus dvielīšus ar personificētiem uzrakstiem. Varēsiet iegādāties dizaina mājlietas un virtuves aksesuārus no koka un akmens. Piedāvājumā ietilpst ēdiena servēšanas dēlīši, dekoratīvi koka šķīvji, pasniegšanas paplātes, krūžu paliktņi, kārbiņas, sienas un galda pulksteņi. Būs atrodami arī pulksteņi, kas izlieti no pudeļu stikla. Tirdziņš neizpaliks bez meistaru radītiem dzintara izstrādājumiem, kas ikvienam no jums noderēs kā jaukas dāvanas.

Pati Liepājas sirds – Rožu laukums gaidīs liepājniekus, pilsētas viesus jau šajā nedēļas nogalē!

Apmeklējot rudens tirdziņu, lūdzam, visiem izmantot sejas aizsargmaskas, stingri ievērot 2 metru distanci, dezinfekcēt rokas un ievērot visas epidemioloģiskās prasības publiskajās vietās, lai apturētu epidēmijas izplatību.