Sestdien, 13.maijā, pulksten 19 BK "Liepāja" savā laukumā ar otro piegājienu centīsies tikt pie LBL bronzas medaļām pret BK "Ogre". Sērijā līdz trim uzvarām ar 2:1 vadībā ir mūsējie.

Pēc 10.maijā Ogrē piedzīvotā zaudējuma, kad mūsu puiši neizmantoja pirmo no trim iespējām noslēgt šo basketbola sezonu ar LBL medaļām, tāda iespēja būs jau šajā sestdienā Liepājas Olimpiskajā centrā, jo sērijā līdz trim uzvarām joprojām tikai viena panākuma attālumā ir liepājnieki.

Šīs LBL bronzas sērijas katra spēle ir atšķīrusies no cīņas gaitas un pagaidām līdzīgu divu spēļu nav bijušas. Ja pirmajā Ogrē visu spēles laiku vadībā atradās mūsējie un tikai divreiz tika fiksēts neizšķirts un pelnīta uzvara ar 78:66, tad jau Liepājā 7.maijā lielāko spēles daļu tieši viesi bija pārāki, spēles gaitā iegūstot arī +20 (61:41), taču solīti pa solītim kāpinot apgriezienus abos laukuma galos, iniciatīvu pārņēma BK "Liepāja" un otrajā papildlaikā izcīnīja otro sērijas panākumu 111:108. Pēdējā tikšanās reizē Ogrē atkal lielāko spēles daļu vadībā bija ogrēnieši, taču ne reizi viņu pārsvars nesasniedza vairāk par 8 punktiem (21:13, 24:16), vadībai mainoties pat 13 reizes, neizšķirts fiksēts četras reizes. Paša spēles galotne izvērtās ļoti spraigi, brīžiem liekoties, ka tikai viens neliels spēles nogrieznis var nosvērt svaru kausus par labu vienai vai otrai komandai. Tāds izrāviens rezultātā netika veikts ne no vienas komandas puses un tikai ar viena metiena tiesu, ko mājinieki realizēja, bet mūsējie, diemžēl, nē, BK "Ogre" ļāva izcīnīt pirmo panākumu šajā sērijā, svinot uzvaru ar minimālu pārsvaru 82:81.

Šajā BK "Liepāja" mājas spēlē nevarēsim nodrošināt otro skatītāju tribīni, jo "Liepājas Olimpiskajā centrā" šajā nedēļas nogalē tiks sadalīti LJBL trīs vecumu grupu medaļas, tāpēc arī spēles laiks ir neierasti vēls – pulksten 19.

Savukārt, spēlē, kā jau ierasts, tiks organizēti dažādi skatītāju konkursi un basketbola atrakcija ar balvām no kluba sadarbības partneriem "LOC", "WindUp", "Belcibo", "LSEZ", "Branches", "StreetFood", "TeamSport", "Balcia", "Infinity Sports" un BN "Kurši", ar dejām uzstāsies deju grupa "Pulss", par skatītāju izklaidi rūpēsies Liepājas teātra aktieris Armands Kaušelis, bet skatītāju ērtībām kafejnīca "Lotte" piedāvās dažādas uzkodas un dzērienus turpat uz Arēnas balkona, kā arī mūsu draugi "WindUp" piedāvās iegādāties kluba T-kreklus, keponus un hūdijus.

Lai nekavētu spēles sākumu, aicinām biļetes iegādāties laicīgi "Liepājas Olimpiskajā centrā", citās "Biļešu Serviss" vietās vai internetā.
Biļešu cenas uz BK "Liepāja": skolēniem un studentiem 1,50 eiro, bet pamata biļetes cena 4 eiro. Bērniem līdz 6 gadu vecumam, pensionāriem un invalīdiem ieeja bez maksas.

Sestdien, viennozīmīgi, būs pēdējā šīs sezonas komandas pēdējā mājas spēle, un, ņemot vērā tās svarīgumu, klubs cer uz pilnām LOC tribīnēm un skaļu, jaudīgu atbalstu mūsējiem!

LBL bronzas sērijas datumi un sākuma laiki:
4.maijs pulksten 17 Ogrē 66:78
7.maijs pulksten 17 Liepājā 111:108
10.maijs pulksten 19 Ogrē 82:81
13.maijs pulksten 19 Liepājā
15.maijs pulksten 19 Ogrē, ja nepieciešams

Sērija rit līdz vienas komandas trim uzvarām.