Latvijas basketbola treneris Artūrs Visockis-Rubenis pārņems "Liepājas" komandas stūri, informē portāls "TVnet.lv", ziņo aģentūra LETA.

Aizvadītajā sezonā 34 gadus vecais Visockis-Rubenis vadīja titulēto "Ventspils" komandu, kas Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas turnīra pārtraukšanas brīdī ieņēma ceturto vietu, bet FIBA Eiropas kausā apstājās ceturtdaļfinālā.

Tikmēr liepājnieki pēc Valgas-Valkas komandas izstāšanās no apvienotās līgas turnīra tabulā bija pēdējie starp 14 palikušajām komandām. Vēju pilsētas vienību kopš novembra vadīja serbu speciālists Braņislavs Vičentičs.

Visockis-Rubenis trenera karjeru profesionālā basketbolā aizsāka 2011.gadā, kad kļuva par "Latvijas Universitātes" galveno treneri, bet 2016.gadā pievienojās "Ogre" komandai, kuru pērn aizveda līdz bronzas medaļām.

Visockis-Rubenis vadījis vairāku vecuma grupu Latvijas jaunatnes izlases. Viņa vadībā Latvijas U-18 izlase aizpērn Rīgā izcīnīja Eiropas čempionāta sudraba medaļas, gadu vēlāk startējot U-19 Pasaules kausa izcīņā.

Treneris 2015.gadā vadīja arī Latvijas U-16 jauniešu izlasi, kur tā Eiropas čempionātā izcīnīja 11.vietu. Tāpat viņš strādājis arī par Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenā trenera asistentu un palīdzējis arī sieviešu valstsvienībai.

Visocka-Rubeņa vadībā šovasar individuālos treniņus aizvada vairāki Latvijas izlases basketbolisti.