Otrdien, 5.jūlijā, pulksten 18 Liepājas Tenisa halles pludmales volejbola laukumos (Liedaga iela 7) norisināsies jaunā pludmales volejbola turnīra "Smilšu Bums Liepājā" trešais – KING posms. Šoreiz pludmales volejbola karaļi un karalienes entuziastu/isācēju, amatieru un veterānu grupās tiks noteikti, punktus skaitot katram dalībniekam individuāli. Katra spēle savas grupas ietvaros tiks spēlēta ar citu pārinieku, noskaidrojot labāko pludmales volejbolistu katrā grupā.

KING turnīrā dalībnieki tiek dalīti 5 grupās:
● Amatieru sievietes (vecums 14+);
● Amatieru vīrieši (vecums 14+).
● Entuziastu/iesācēju sievietes (vecums 14+);
● Entuziastu/iesācēju vīrieši (vecums 14+);
● Veterāni (komandas 3 cilvēku sastāvā, vecums 40+).

Dalībnieku pieteikšanās individuāla, aizpildot online pieteikuma anketu forms.gle/Jw82ZL6CU9GepiLy7 līdz 4.jūlija pulksten 20.

Dalībnieku skaits katrā grupā ierobežots, sieviešu entuziastu grupa pilna. Brīvas vietas vēl sieviešu amatieru grupā, kā arī veterānu un vīriešu grupās.

Sacensību dienā dalībnieku ierašanās un reģistrēšanās līdz pulksten 17.45.  

Karaļa un karalienes titula ieguvēji šoreiz tiks apbalvoti ar pārsteiguma balvām no sacensību atbalstītājiem. Sacensību laikā paredzēti konkursiņi, lieliska atmosfēra un mūzika no “Izsauc Ballīti", kā arī piepūšamās atrakcijas mazākajiem līdzjutējiem.

Dalības maksa – 7 eiro no dalībnieka, jauniešiem līdz 18 gadu vecumam – 5 eiro.

Sacensību galvenā tiesnese Inga Čandere, 28257235

Vairāk informācijas un jaunumi, sekojot Volejbola kluba "Liepāja" Liepāja facebook.com un instagram kontiem – @liepajasvk.