Eiropas badmintona U-17 reitinga turnīrā "Victor Latvia U-17", kas ar Liepājas valstspilsētas atbalstu notika LOC manēžā no 14. līdz 16.aprīlim, par Eiropas reitinga punktiem cīnījās 80 badmintona juniori no 10 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Polijas, Vācijas, Nīderlandes, Čehijas, Izraēlas un Maltas, tostarp arī liepājnieks Leonardo Golovčenko. Paralēli reitinga turnīram pirmo reizi notika arī U-17 komandu turnīrs formātā "Badminton 100" un jau otro gadu arī Eiropas jauniešu turnīrs vecuma grupām U-13, U-15 un U21, kas pulcēja vēl 77 dalībniekus, tostarp arī 20 liepājniekus.

Sudraba godalgu komandu turnīrā Latvijas komandas sastāvā izcīnīja Leonardo Golovčenko, kas valsti pārstāvēja dubultspēlēs pārī ar valcēnieti Prohoru Dobrovaļski un jauktajā dubultspēlē ar Evelīnu Freiju no Talsiem. "Badminton 100" formātā Latvijas U-17 jaunieši uzvarēja gan Lietuvas komandu (100:96), gan arī 3. vietā palikušo Eiropas apvienoto komandu (100:96), taču nespēja pārspēt (82:100) spēcīgo Polijas komandu.

Golovčenko startēja arī visās trīs kategorijās, kam vienspēlēs, pirmajā kārtā , (21:12, 21:18) izdevās uzvarēt Joavu Ekšteinu no Izraēlas, un iekļūt sacensību otrajā kārtā, kur tika piedzīvots zaudējums (14:21, 17:21) pret poli Jakubu Dulembu, un rezultātā dalītā 17.vieta. Žēl, bet abās dubultspēlēs 1. kārtā tika piedzīvoti zaudējumi līdzīgos trīs setu mačos, tā liedzot turpināt sacensības un izcīnot dalītu 9.vietu.

Arī šogad Eiropas reitinga turnīrā triumfēja Ukrainas juniori, kas uzvarēja visās piecās disciplīnās. Latvijas spēlētāji šajā turnīra individuālus panākumus neguva, bet medaļas savā starpā sadalīja spēlētāji no Ukrainas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas.

Eiropas jauniešu turnīrā vecuma grupām U-13, U-15 un U-21, gan mājiniekiem sekmējās krietni labāk; tika izcīnītas trīs sudraba un divas bronzas medaļas, kā arī divas ceturtās vietas!

Sudrabs U-21 vīru dubultspēlēs Gustavam Dāvidam Brečam pārī ar jelgavnieku Paulu Eliasu Rozenvaldu, bet 4.vieta Leonardo Golovčenko un Andrejam Vilnim no Talsiem.

Sudrabs arī U-21 sieviešu dubultspēlēs Martai Heizei un Žanetei Griniecei, bet 4.vieta Keitijai Kairei ar Emīliju Gārdi.

Sudrabs U-21 jauktajās dubultspēlēs Leonardo Golovčenko pārī ar Martu Heizi, bet 4.vieta Gustavam Dāvidam Brečam un Evelīnai Smirnovai.

Bronza U-21 sieviešu vienspēlēs Martai Heizei, kas mazajā finālā pārspēja kluba biedreni Keitiju Kairi, kam attiecīgi 4.vieta.

U-13 un U-15 vecuma grupās mūsu jaunieši nebija konkurētspējīgi, toties guva lielisku pieredzi sparingā ar Latvijas un Eiropas vienaudžiem.