Latvijas Nedzirdīgo sporta federācijas (LNSF) balvā šautriņu mešanā aizvadītajā nedēļas nogalē dominēja Liepājas nedzirdīgo sporta biedrība "Liepava", aģentūrai LETA vēsta LNSF.

Rīgā notikušajās sacensībās piedalījās 17 dalībnieki, no tiem 11 vīrieši un sešas sievietes no aktīviem sporta klubiem "Liepava", Rīgas Nedzirdīgo šaha un dambretes kluba "ŠaDa" un sporta kluba "Nedzirdīgo boulings", kā arī individuāli spēlētāji.

Sieviešu grupā sacensības notika pēc viena apļa sistēmas. Pirmo vietu izcīnīja Krista Kristīne Skudra ar uzvarām visos apļos, otro vietu ieņēma viņas komandas biedrene Gunta Vazdiķe no kluba "Liepava", savukārt trešajā vietā ierindojās individuālā spēlētāja Andre Kutkova.

Vīriešiem priekšsacīkstes tika sadalītas divās grupās. Katras grupas četri labākie spēlētāji iekļuva izslēgšanas spēlēs. Finālsacensībās uzvaras laurus plūca Edmunds Mežvids no kluba "Liepava", aiz sevis atstājot otrās vietās ieguvēju Pēteri Loginu ("Nedzirdīgo boulings") un trešās vietas ieguvēju Andri Žurakovski  ("ŠaDa").