Basketbola kluba "Liepāja" sastāvam uz nenoteiktu laiku pievienojas Roberts Freimanis, teikts komandas feisbuka lapā.

Normunds Atvars, biedrības "Sporta klubs Liepājas basketbols" direktors: ''Patiess prieks par katru liepājnieku, kurš atgriežas Liepājas komandā. Šajā situācijā, kad cits liepājnieks Arnolds Helmanis ilgstoši cīnās ar veselības problēmām, Roberts mums palīdzēs aizvietot Arnoldu un, kas zina, aizcīnīties līdz pavasara cīņām par medaļām. Roberts ar savu cīņas sparu, lielo pieredzi noteikti būs palīgs gan laukumā, gan ārpus tā.''

Roberts Freimanis: “Esmu priecīgs un patīkami satraukts pievienoties Liepājas komandai. Esošajam komandas modelim redzu labu potenciālu piepildīt skaidri izvirzītos sezonas mērķus. Augstais motivācijas līmenis, kā arī lielās darbaspējas ir pirmās lietas ko novēroju trenējoties ar komandu. Centīšos pēc iespējas ātrāk iekļauties kolektīvā un palīdzēt izcīnīt uzvaras.”

Latviešu spēka uzbrucējs Roberts Freimanis līdz šim spēlēja Islandē, pārstāvot galvaspilsētas komandu ''Karfa'', ziņo portāls sportacentrs.com.

Reikjavīkas ''Karfa'' ir titulētākā Islandes komanda ar 18 čempiontituliem. Līdz šim pēdejais no tiem izcīnīts 2018./2019. gada sezonā.

Latviešu spēka uzbrucējs pagājušo sezonu pavadīja Bulgārijā, pārstāvot Plovidvas ''Academic''. Freimanis vidēji mačā atzīmējās ar 10,9 punktiem, 6,5 atlēkušajām bumbām un 1,8 piespēlēm.

Karjeras laikā Freimanis pārstāvējis arī ''Liepāju'', ''Saldus'' un ''Barons'' vienības, ''Valka/Valga'', ''Ventspils'', VEF un ''Avis Utilitas Rapla''.