Ar labiem rezultātiem no Talsiem atgriezušies Liepājas badmintona jaunieši, kas 13. un 14.maijā startēja "Forza" Latvijas jauniešu čempionātā U-11, U-15 un U-19 vecuma grupām. Čempionātā startēja 103 jaunie rakešu spēles meistari no visas Latvijas, tostarp arī astoņi liepājnieki, kopā izcīnot vienu sudraba un trīs 4.vietas.

Sudraba medaļas meiteņu dubultspēlēs vecuma grupā U-19 Martai Heizei un Žanetei Giniecei, kas finālā nespēja atrast pretargumentus un divos  setos piekāpās siguldietēm Annai Kupčai un Nikolai Muķielei.

Ceturtā vieta Leonardo Golovčenko un Martai Heizei U-19 jauktajās dubultspēlēs, kur līdzīgā cīņā mačā par bronzu tika atzīts rīdzinieku Edžus Meirāna un Diānas Bezpalovas pārākums.

Ceturtā vieta Leonardo Golovčenko un Prohoram Dobrovaļskim (Valka) U-19 puišu dubultspēlēs, kam 3.vietas izcīņā divos setos nācās atzīt Jāņa Jaunslavieša (Valka) un Dāvja Strazdiņa (Sigulda) pārākumu.

Ceturtā vieta arī Oskaram Gūtmanim pārī ar talsinieku Armandu Znotiņu U-15 puišu dubultspēlēs, kas bronzas spēlē nespēja pārvarēt Oskara Bajāra un Nikanora Santīno Denisova pretestību.

Kā allaž esam spēcīgāki dubultspēlēs, lai gan bija iespējas aizķerties arī vienspēlēs, kur Leonardo Golovčenko ¼ finālā pēc zaudējuma 1.seta pagarinājumā nespēja saņemties un "salūza", rezultātā paliekot 6.vietā.

Arī Oskaram Gūtmanim U-15 vienspēlēs nedaudz pietrūka lai iekļūtu pusfinālā – zaudējums divos setos pagarinājumā, pēc tam gan tikai zaudējumi un iegūta 8.vieta.

Gūtmanis startēja arī U-15 jauktajās dubultspēlēs, kur pārī ar Madaru Vītolu ierindojās 7.vietā.

8.vieta U-15 Meiteņu dubultspēlēs Madarai Vītolai ar Andželīnu Vinkleri. Abas startēja arī vienspēles, kur Vītolai 19.vieta, bet Vinklerei 20. vieta.

Rezultāti apskatāmi www.tournamentsoftware.com