Otrdien, 7.jūnijā, Liepājas Olimpiskā centra Tenisa halles pludmales volejbola laukumos tika aizvadīts pirmais 2022.gada sezonas pludmales volejbola turnīra "Smilšu bums Liepājā" posms "Nāc un izlozē savu pāri!", kurā spēkiem mērojās 100 dalībnieki, kas tika dalīti 5 grupās – sievietes (iesācēji un amatieri), vīrieši (iesācēji un amatieri) un veterāni.

Turnīru, tāpat kā pagājušogad, arī šogad rīko volejbola klubs "Liepāja" ar Liepājas pilsētas atbalstu. Atklāšanas runu un uzmundrinājuma vārdus teica Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis, informē VK "Liepāja" pārstāve Eva Jakubenoka.

Spēlētāji savus komandas biedrus noteica izlozes kārtībā. Spēļu starplaikos dalībnieki varēja piedalīties konkursos, baudīt uzkodas no sacensību atbalstītājiem un paši mazākie atbalstītāji – piepūšamās atrakcijas. Par lielisku noskaņojumu parūpējās arī dīdžejs un vakara vadītājs no "Izsauc ballīti".

Pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma medaļas un balvas no sacensību atbalstītājiem.

Pirmā posma uzvarētāji:
Vīrieši amatieri:
1. Artis Zombergs, Ivars Kaķītis
2. Kristers Lazutkins, Martins Sams
3. Jānis Čanders, Kristers Niks Ērglis

Sievietes amatieri:
1. Inga Čandere, Sanita Punga
2. Krista Grundmane, Inita Gūtmane
3. Anna Ločmele, Dana Ažēna

Vīrieši entuziasti/iesācēji:
1. Kārlis Šveida, Edgars Sprūds
2. Filips Bermaks, Andris Krauklis
3. Rihards Freimanis, Armands Lagzdiņš

Sievietes entuziasti/iesācēji:
1. Melisa Modina, Laura Valle
2. Andželika Pāvila, Anita Strazdiņa
3. Aija Samate, Tīna Virbule

Veterāni:
1. Lauris Sprūds, Osmars Huve, Indra Jurika
2. Jeļena Sinkeviča, Andrejs Vasiļjevs, Ainars Trapučka
3. Salvis Roga, Edvards Makuņins, Zane Lobānova

Nākamais sacensību "Smilšu bums Liepājā" posms "Mix turnīrs" (komandā spēlē vīrietis un sieviete) norisināsies 21.jūnijā – tajā pašā vietā un laikā (Tenisa halles pludmales volejbola laukumi Liedaga ielā 7, 18), lai vasaras saulgriežus nosvinētu jautrā un aktīvā gaisotnē.

Sacensību dalībnieku skaits arī otrajam turnīra posmam būs ierobežots, tāpēc dalībnieki aicināti pieteikties iepriekš. Vairāk informācijas par pieteikšanās formu un nākamā posma norisi meklēt VK Liepāja facebook un instagram lapās (@liepajasvk). Komandu sastāvs tiks izlozēts uz vietas.