Foto no facebook.com.


Ar starptautiskā raidijuma "Gaidi mani" savus bioloģiskos vecākus, māsas, brāļus kuri var dzīvot Liepājā vai Liepājas novadā meklē Gita Pakalna (Šnore).

Lūk viņas vēstule vietnē facebook.com: "Esmu dzimusi 1966 gada oktobrī  Liepājā. Dzimšanas datums var būt mainīts pēc adoptācijas. Mani tagad sauc Gita. Šobrīd dzīvoju un strādāju ārzemēs.
Mana  īstā māte mani  dzemdēja apmēram 17 vai 18 gadu vecumā. Viņai lika no manis atteikties, jo tajos laikos tas bija negods. Rezultātā es nonācu Liepājas zīdaiņu namā.

Gita 1967.gadā.

Nepilna gada vecumā mani adoptēja audžu vecāki. Audžu māte tajā laikā esot strādājusi zīdaiņu namā. Bērnu nama vadība esot palīdzējusi dokumentus sakārtot tā, lai mani bioloģiskie vecāki nevarētu mani atrast. Man stāstīja, ka mana īstā māte un vecmāmiņa bijušas atnākušas uz zīdaiņu namu,lai mani izņemtu,bet esot pateikuši ,ka esot par vēlu jo es esot adoptēta.  Man ir informācija, ka mana  audžu māte esot pazinusi manu īsto māti (bet  kā viņu sauc man neatklāja) kura esot dzīvojusi Liepājā vai Liepājas novadā. Tāpat arī ir zināms, ka man varot būt māsas un brāļi. Es ticu, ka man izdosies atrast manus vecākus un pārējos radus."Liepājnieki un Liepājas novada iedzīvotāji nebūsim vienaldzīgi, palīdzēsim Gitai atrast viņas vecākus un pārējos radiniekus.
Ja jums ir kas zināms kur varētu atrasties Gitas bioloģiskā māte vai arī viņa pati kā arī pārējie viņas radinieki lūdzu rakstīt vai zvanīt raidijuma
 "Gaidi mani" brīvprātīgajam Mārtiņam Ziebergam (martins.ziebergs@inbox.lv, 29923833)