28.janvārī ap pulksten 10 rītā valsts policija saņēma informāciju no mediķiem, ka Lauku un Zirņu ielu krustojumā notikusi divu automašīnu sadursme, kā rezultātā ir cietuši cilvēki. Sākotnējā informācija liecina, ka sieviete vadīja automašīnu "Volkswagen Passat" pa Lauku ielu, virzienā no Ganību uz Dzērves ielas pusi, un iebrauca krustojumā, visdrīzāk, pie sarkanās gaismas. Rezultātā notika sadursme ar "Volkswagen Golf", kuru vadīja kāds vīrietis pa Zirņu ielu. Negadījumā cieta divi "Volkswagen Passat" pasažieri, kuri ar gūtajām traumām nogādāti slimnīcā, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Tajā pašā dienā ap pulksten 21 Parka ielā policija apturēja elektroskrejriteņa vadītāju, kurš neievēroja ceļa zīmes "Braukt pa labi" prasību, veicot manevru pa kreisi. Konstatēts, ka vadītājs atradies 1,64 promiļu reibumā.

27.janvārī ap pulksten 23.40 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka kāds vīrietis trokšņo un uz ielas met dažādus priekšmetus. Kad policija ieradās notikuma vietā, uz ielas bija redzamas dažādas mantas. Putekļu sūcējs, veļas žāvētājs, apģērba gabali u.c. Vīrietis atradās 2,17 promiļu reibumā un tika aizturēts.

28.javārī ap 22.30 policijā saņemta informācija, ka Laumas mikrorajonā atrodas kāds vīrietis stiprā alkohola reibumā, kurš bija bojājis automašīnas. Kad policija ieradās notikuma vietā, kāda sieviete norādīja uz vainīgo personu. Vīrietis tika aizturēts. Aizturēšanas laikā viņš vairākkārt izteica savu nepatiku pret policijas darbiniekiem un apsaukājās.Arī policijas iecirknī aizturētais turpināja būt agresīvs. Alkohola pārbaude parādīja 1,98 promiļu reibumu. Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par transportlīdzekļu bojāšanu. Viņš paguva apskādēt trīs automašīnas.

29.janvārī ap 21 Stārķu ielā tika pieķerts elektroskrejriteņa vadītājs, kurš atradās reibumā. Viņa izelpā konstatētas 1,46 promiles alkohola. Pret viņu uzsākts administratīvā pārkāpuma process.