Sākusies vietu rezervācija un biļešu tirdzniecība uz apmeklētāju iecienīto un ilgi gaidīto Liepājas Latviešu biedrības nama (LBN) gadumijas balli – koncertprogrammu pie galdiņiem "Košā Jaungada balle", kas notiks šā gada 31. decembrī pulksten 22 LBN greznajā koncertzālē.


LBN aicina ikvienu izbaudīt Jaunā gada nakts svinības ar lielisku koncertprogrammu, gaismu šovu, pārsteigumiem, uguns strūklakām un šampanieti, informē SIA "Liepājas Latviešu biedrības nams" komunikāciju un mārketinga speciāliste Anda Birkenberga.


Mēdz teikt: kā sagaidīsi Jauno gadu, tā pavadīsi visu gadu. Tad nu Latviešu biedrības nams aicina maģisko gadumiju pavadīt jautri, priekpilni un koši pašā Liepājas sirdī – Rožu laukumā –koncertprogrammā pie galdiņiem.


Aizvadītā 2022. gada pēdējos mirkļus pavadīsim kopā ar lieliskajiem un talantīgajiem Liepājas teātra aktieriem Agnesi Jēkabsoni - Ozoliņu un Viktoru Elleru ar grupu, kas apmeklētājus priecēs ar īpaši šim pasākumam sagatavotu muzikālo koncertprogrammu, pieskaroties un ielīksmojot ikkatra klātesošā sirdi. Savukārt atraktīvais un harizmātiskais vakara vadītājs Mārtiņš Počs būs visur klātesošs un palīdzēs jums nepalaist garām svarīgo gadumijas mirkli, kurā gaismu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē nesīs apvienības "Fire Spirit" pārstāvis Dmitrijs Pudovs no Rīgas ar savu unikālo LED gaismu šovu, kas vienaldzīgu neatstās nevienu!


Pēc pusnakts uz aktīvu līdzdalību gan dziesmās, gan dejās rosinās Latvijā iemīļotā muzikālā apvienība "Vintāža" no Rīgas, kura savā radošajā darbībā veido muzikālas restaurācijas no pagājušā gadsimta spožākajiem darbiem latviešu estrādes mūzikā.


Pasākuma laikā, kā ierasts, apmeklētājus sagaida arī pārsteigumi un iespēja gadumijas mirkļus iemūžināt īpaši iekārtotajā fotostūrī.


Pavadi 2022. un sagaidi 2023. gadu koši, baudot izmeklētu muzikālo programmu burvīgā kompānijā.


Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija pieejama Liepājas Latviešu biedrības namā, zvanot pa tālruni 63423829 katru darba dienu no pulksten 9.30 – 17.00 un "Biļešu paradīze" kasēs www.bilesuparadize.lv.


Biļetes cena iepriekšpārdošanā līdz 3. decembrim ir 50 eiro, ar 3. decembri biļetes cena būs 55 eiro. Pasteidzies, jo Liepājas Latviešu biedrības nama koncertzālē vietu skaits ir ierobežots!