Skatītāju iemīļotā suņu meitene Lote no Izgudrotāju ciema šajā nedēļas nogalē ģimenes aicina ekspedīcijā uz Zemes centru, bet Lieldienu nedēļā iejutīsies detektīva lomā un risinās pazudušo krāsu mistēriju izrādē "Lote un Lieldienas", informē SIA "Liepājas Leļļu teātris" sabiedrisko attiecību vadītāja Ieva Hmieļevska.

Šo svētdien, 26.martā, pulksten 12 Liepājas Leļļu teātrī izrādē "Lote dodas ekspedīcijā" lielā ceļotāja, izgudrotāja un visādi citādi atjautīgā suņu meitene Lote, ko zinām no Andrusa Kivirehka grāmatām, skatītājus vedīs piedzīvojumiem bagātā ceļojumā uz Zemes centru. Viņai līdzi dosies dēkainis muša Jāks, bet ekspedīciju sarežģīs kāds grauzējs. Izsalkuma mākts, tas sagrauzis karti, tāpēc skatītājiem būs jāpalīdz Lotei un viņas drugam atrast pareizo ceļu.

Savukārt Lieldienu nedēļā Lotei un citiem viņas draugiem būs jāatrisina šķietami neiespējama krāsu pazušanas mistērija. Lieldienu priekšvakarā zaķenei Līnai ir pazudušas visas olu krāsojamās krāsas. Kas gan tās par Lieldienām bez olu krāsošanas? Kurš krāsas paņēmis? Kur tās atrast? To spēj noskaidrot tikai īsti detektīvi. Un Lote uzņemas detektīva pienākumus. Krāsu detektīvu "Lote un Lieldienas" leļļu teātra trupa iecerējusi izrādīt ne tikai 1. un 8.aprīlī pulksten 12 Liepājas Leļļu teātrī, bet arī daudzviet Latvijā – 4.aprīlī Druvā, 5.aprīlī Tukumā un Cesvainē, 6.aprīlī Gulbenē un Bauskā, 7.aprīlī Jaunolainē un Salaspilī.

Lotes lomā skatītāji redzēs aktrisi Viju Mežali, žurka Zigis – Ingars Gudermanis, grauzējpele Marta – Denisa Braša, muša Jāks – Madara Enkuzena. Abu iestudējumu idejas autore un režisore ir Lelde Kaupuža.   

Biļetes pārdošanā www.bilesuparadize.lv un "Biļešu Paradīzes" kasēs visā Latvijā.