31. decembrī pulksten 22 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina 2024. gadu sagaidīt kopā, ļaujoties karstiem meksikāņu ritmiem, baudot gaismas šovu, dejas, šampanieti un dzirkstošu prieka enerģiju muzikālā programmā visas naksts garumā, portālu informēja Biedrības nama sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Dēliņa-Lipska.

Nevaldāmi jautras un romantiski sentimentālas dziesmas meksikāņu labākajās tradīcijās izpildīs "Mariachi Baltica". Mariači ir Meksikas muzikālā vizītkarte: braši vīri, tērpušies stilizētos rančero kostīmos un sombrero, ar ģitārām, vijolēm un trompetēm rokās, skandē dejas un dziesmas. Mariači muzikanti ir klātesoši visos svarīgākajos dzīves svētkos un notikumos, ieskaitot serenādes atskaņošanu zem daiļās senjoritas loga. Biedrības nama karstajā meksikāņu ballītē skanēs skaistākās dziesmas, kas iemantojušas nedalītu publikas mīlestību visā pasaulē.

Jaunā gada sagaidīšanas nakts kulminācijā būs skatāms pārsteidzošs LED deju gaismas šovs "Studio Fotia" izpildījumā. Šampanietis gadu mijā un dejas turpināsies līdz rītam grupas "Zuši" pavadījumā. Mūziķu apvienība izklaidēs ar populārāko dziesmu hitparādi no spilgtākajiem pasaules skaņdarbiem līdz pat iemīļotākajām latviešu kompozīcijām. Grupa izpilda tādu pazīstamu mūziķu kā Tīnas Tērneres, Bruno Marsa, Eda Šīrana, "Prāta vētras", "Līvu" u.c. skaņdarbus. Muzikālais aranžējums saglabāts autentisks, nodrošinot neaizmirstami atraktīvu un pozitīvu ballīti ar dejām, līdz Jaunā gada rīts ir sagaidīts.

Ierašanās svētku tērpos. Omulībai līdzi groziņš un labs noskaņojums.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija pieejama Liepājas Latviešu biedrības namā, zvanot pa tālruni 63423829, un "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā.


Biļešu cena – 50 eiro.
No 1. decembra biļešu cena – 55 eiro