Sestdien, 17.septembrī, pulksten 20 Liepājas Latviešu biedrības nama lielajā zālē notiks ilgi gaidītā rudens sezonas atklāšanas balle "Svinēt dzīvi", kurā par lustīgu muzikālo noformējumu gādās atraktīvā grupa "Mākoņstūmēji", un, kā ierasts, būs arī priekšnesumi un fotostūrītis. Biļetes pieejama "Biļešu paradīze" kasēs, Liepājas Latviešu biedrības namā un www.bilesuparadize.lv/lv/event/120774.
    
Pēc teju divu gadu pauzes, 17.septembrī pulksten 20 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē atkal notiks apmeklētāju gaidītā sezonas atklāšanas balle jeb koncertprogramma pie galdiņiem "Svinēt dzīvi". Tajā vasaras bezrūpīgo, priekpilno un lustīgo ballīšu atmosfēru radīs atraktīvā grupa "Mākoņstūmēji". Liepājas Latviešu biedrības nams aicina interesentus pasteigties un iegādāties biļetes, lai varētu būtu klātesoši un, līdzi dziedot, dejojot, fotografējoties īpaši iekārtotajā fotostūrītī un priecājoties par sagādātajiem pārsteigumiem, kopā ar  draugiem, kolēģiem, ģimeni vai paziņām kārtīgi nosvinētu vasaru un rudeni sagaidītu ar pozitīvām emocijām uzlādēti.

Grupa "Mākoņstūmēji" ir dibināta 2010. gadā, apvienojoties 7 pieredzējušiem mūziķiem. Tās kodolu veido draugi no Smiltenes. Kā atzīst grupas dalībnieki, "Mākoņstūmēji" ir mūziķu apvienība, kas katru grupas uzstāšanos veido kā nelielu pozitīvās enerģijas lādiņu.

Puiši spēlē jestru un dzīvespriecīgu ballīšu mūziku, kas mazliet atgādina "Labvēlīgā tipa" daiļradi. Varbūt tādēļ arī par "Mākoņstūmēju" sacerētajām dziesmām sajūsminās grupas "Labvēlīgā tipa" balss Andris Freidenfelds, savukārt "Labvēlīgā tipa" trombonists Kaspars Tīmanis savulaik bija šīs grupas menedžeris.

 "Mākoņstūmēju" repertuārā ir iekļautas arī oriģināldziesmas. Reizi 3 gados grupa izdod albumu. Tā 2013. gadā izdots albums "Kurmis aizpeld garām", bet 2016. gadā - albums "Visas dziesmas".

Omulībai uz koncertprogrammu pie galdiņiem jeb balli "Svinēt dzīvi" aicinām ņemt līdzi "groziņus", kā arī "dzīvot zaļi", izvēloties lietot stikla traukus.
Biļetes pieejamas "Biļešu paradīze" kasēs, Liepājas Latviešu biedrības namā (katru darba dienu no pulksten 9.30 līdz 16) un www.bilesuparadize.lv/lv/event/120774

Biļetes cena iepriekšpārdošanā ir 18 eiro, informē SIA "Liepājas Latviešu biedrības nams" komunikāciju un mārketinga speciāliste Anda Birkenberga.