Piektdien, 17. martā, pulksten 20 Liepājas Latviešu biedrības nams koncertprogrammā pie galdiņiem "Pavasara balle Londonā" liepājniekus un pilsētas viesus aicina svinēt pavasari Londonas noskaņās. Pasākumā par muzikālo noformējumu rūpēsies Latvijas klausītāju iecienītā grupa "Zelta kniede" no Siguldas, bet maģisku noskaņu uzburs harizmātiskais burvju mākslinieks Dante Pecolli (Pezzoli) no Rīgas. Kā ierasts, būs sirsnīga kopābūšana, jautras dejas, kvalitatīva mūzika, krāšņi pārsteigumi un maģija, informē namas sabiedrisko attiecību speciāliste Anda Birkenberga.

Šogad Liepājas Latviešu biedrības nams koncertprogrammas pie galdiņiem veido kā ceļojumu cauri pasaules valstīm un mūzikas metropolēm, katrā koncertprogrammā saviem apmeklētājiem piedāvājot sajust kādas ievērojamas pilsētas noskaņu.

Februārī mīlestību svinēt Liepājas Latviešu biedrības nams aicināja Parīzes kabarē atmosfērā, bet martā pavasari sagaidīt rosina Londonas noskaņās. Nav noslēpums, ka tiem, kuriem izdevies Londonā būt pavasarī, Angliju nekad vairs nesauc par lietainu un pelēku, jo jau februāra sākumā pilsētā sāk ziedēt dažādu šķirņu ķirši un magnoliju krūmi, ko papildina ziedošās krokusu plantācijas, kuras nomaina visu toņu dzeltenās narcises. Tāpat Londona tiek dēvēta par pasaules kultūras galvaspilsētu, tāpēc martā, kad savu dzimšanas dienu svin arī mūsu mīļā Liepājā, kura pavisam nesen ieguva nozīmīgu titulu "Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027", Liepājas Latviešu biedrības nams koncertprogrammu pie galdiņiem nolēma veidot tieši Londonas noskaņās.

 Multikulturālās pilsētas atmosfēru lieliski papildinās un bagātinās arī Latvijas klausītāju iecienītā grupa "Zelta kniede" no Siguldas, kura aktīvi muzicēt sāka 2017. gadā, bet 2019. gada 26. oktobrī izdeva savu debijas albumu "Esmu Laimīgs!". Arī šogad grupa turpina strādāt pie nākamā studijas albuma, kas pie klausītājiem nonāks 2023. gada oktobrī. Grupas sastāvs šobrīd ir Silvestrs Lorencs, Helvijs Kārkliņš, Edgars Roļskijs, Madara Zeltiņa un Roberts Gromovs.

Pēdējo piecu gadu laikā grupa ir uzstājusies vairāk nekā 300 reižu visā Latvijā, ar savām dziesmām priecējot klausītājus visā Latvijā, bet 17.marta vakarā visa uzmanība tiks veltīta tieši "Pavasara balle Londonā" apmeklētājiem.

Pavasari dēvē par Brīnumdari un tam piestāv maģija, tāpēc pasākuma apmeklētāji varēs ļauties gan pavasarīgai mistērijas atmosfērai, ko uzburs burvju mākslinieks Dante Pecolli no Rīgas, gan baudīt noskaņu raisošās videoprojekcijas. Pazīstamo iluzionistu pāra Daces un Enriko Pecolli dēls Dante Pecolli turpina iet vecāku pēdās, veidojot burvju triku šovus un izrādes. Viņš ir neticami harizmātisks, talantīgs uzlecošs burvju mākslas talants, kas pārsteidz un ar savu šarmu apbur ikvienu skatītāju. Vakara gaitā Dante Pecolli klātesošos priecēs ar skatuves iluzionisma programmu mistērijas atmosfērā. Tajā iekļauti triki ar ēdiena uzburšanu, domu nolasīšanu, gredzena teletransportāciju, balona apēšanu un triki ar skatītāju iesaistīšanu.

Kā pārsteigums šoreiz visiem klātesošajiem iecerēts krāšņs muzikāls sveiciens no pūtēju orķestra "Liepāja", kas ļaus notvert košo Londonas svinību parādes sajūtu.

Sajūti pavasara sirdspukstus Londonas noskaņās, esot Liepājas sirdī - Liepājas Latviešu biedrības namā - 17. martā pulksten 20.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija pieejama Liepājas Latviešu biedrības namā vai zvanot pa tālruni 63423829, "Biļešu paradīze" kasēs un www.bilesuparadize.lv/lv/event/126543 .

Biļetes cena ir 18 eiro.