Sestdien, 14.martā, no pulksten 20 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks pavasara koncertprogramma pie galdiņiem "Balle neona dārzā", kura vakara gaitā priecēs tās apmeklētājus ar grupas "Lauku muzikanti" izpildītajām dziesmām un tematikai atbilstošiem priekšnesumiem "LED Variety" šovā, kuru izpildīs deju grupa "Fireflies" no Rīgas, informē nama sabiedrisko attiecību speciāliste Amanda Anna Millere.


Ik gadu marts iezīmē pavasara sākšanos ne tikai dabā, bet arī Biedrības namā un tā rīkotajos pasākumos. Šī gada pavasara iekrāsošana Liepājas Latviešu biedrības namā notiks neona gaismu zīmē, tādēļ ikviens, kurš ir noguris no ziemas un vēlas ieviest savā dzīvē vairāk košuma un krāsas ir aicināts apmeklēt grupas "Lauku muzikanti" koncertprogrammu pie galdiņiem "Balle neona dārzā".

Pirmo reizi uz Biedrības nama skatuves priekšnesumu apmeklētājiem sniegs LED šova grupa no Rīgas "FireFlies". Grupa sastāv no trīs māksliniekiem, kuri katrs ir profesionāļi savā laukā, kas apmeklētājiem sniedz daudzveidīgus horeogrāfiskus priekšnesumus. "LED Variety" šovs apvieno un sniedz iespēju baudīt dažādu stilu horeogrāfijas, plašu butaforiju klāstu, kā arī tērpus un lāzeru aksesuārus. Šova grupa "FireFlies" priecē skatītājus ne tikai Latvijā, bet uzstājusies arī Baltkrievijas starptautiskajā gaismu festivālā "Gomel Light Fest", kā arī guvusi augstus vērtējumus dodoties tūrē Kiprā.

Par muzikālo izklaidi vakara gaitā rūpēsies grupa "Lauku muzikanti", kas jau vairāk kārt kāpuši uz Biedrības nama skatuves. Pateicoties apmeklētāju interesei, šī gada pavasaris tiks ieskandināts tieši ar viņiem. Jau teju 20 gadus grupas sastāvs ir palicis nemainīgs un arī šoreiz klātesošos priecēs akordeoniste Inita Āboliņa, ģitārists Artis Dauksts, basģitārists Uģis Zvejnieks, bundzinieks Valters Līcis, kā arī solists un dziesmu autors Normunds Ķietis. Līdzšinēji "Lauku muzikanti" ir uzstājušies ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā, Krievijā, Īrijā, Vācijā, Holandē, Somijā, ASV un Kanādā. Viņu  pirmais albums "Tas nav tik sen" tika izdots 1994. gadā, kam sekojuši tādi albumi kā "Šeit un šonakt", "Vējš atnesa dziesmu", "Vienreiz pa īstam", "Lauku muzikanti Ziemassvētkos", "Sous le ciel de Paris", "Vēl viens vīns" un "Ļauj man lidot". Taču pēdējais albums "Soli pa solim" tika izdots pērnā gada vasarā.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama info centrā vai zvanot 63423829.