3.un 4.jūnijā Ventspilī norisinājās "Ventspils tenisa kluba balvas izcīņa” jaunākajiem tenisistiem. Plaši pārstāvētās Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi mājās atveda divas zelta, trīs sudraba un divas bronzas medaļas, informē Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvis Gints Siliņš.

Liepājas Tenisa sporta skola šajās sacensībās tika plaši pārstāvēta. No kopējiem 67 jaunajiem tenisistiem un tenisistēm U-8, U-9 un U-10 vecuma grupās, 37 bija no Liepājas.

U-8 vecuma grupā zēniem no liepājniekiem vislabāko sniegumu demonstrēja Hugo Eihmanis, kurš izcīnīja 1.vietu, bet 2.vietā ierindojās liepājnieks Aksels Jekševics. Tikmēr meiteņu konkurencē no liepājniecēm vissekmīgākā bija Ketlīna Siliņa, kura izcīnīja 2.vietu.

U-9 zēnu konkurencē no liepājniekiem visaugstāk sacensības noslēdza Vladislavs Melancenko, kurš izcīnīja 4.vietu. Savukārt, meiteņu konkurencē no liepājniecēm augstāko vietu izcīnīja Anna Knese, kura sacensības noslēdza ar bronzas medaļu.

U-10 zēnu konkurencē liepājnieks Džoni Tors Martens ieguva 2.vietu, bet 3.vietu izcīnīja liepājnieks Ernests Škuburs. Meiteņu konkurencē triumfēja liepājniece Darja Veronika Grodska, pārliecinoši uzvarot visas spēles Ventspils tenisa kluba balvas izcīņā.