Vasarai aizejot, dzerot spirdzinošu baltvīnu “Romas dārza” terasē, mēs ar Ivaru vienojāmies rakstiski apklaušināt par mūs interesējošiem jautājumiem Liepājas partijas biedru un 14.Saemas deputāta kandidātu no Ulda Pīlēna "partijas" Māri Kučinski.

Izvēle uz Māri Kučinski krita tāpēc, ka mums ar Ivaru šis politiķis kā Saeimas deputāts ir vairāk vai mazāk pazīstams, un kā cilvēks un politiķis vieš mūsos simpātijas.

1.Vai tas varētu būt, ka Liepājas partiju jūs izvēlējāties tādēļ, ka Uldis Sesks jums šķita simpātiskāks nekā Ventspils Aivars? Vai arī tādēļ, ka Liepāja Jums saistās ar nostalģiskām atmiņām par dienesta gadiem padomju armijā (vismaz pēc liepājnieku nostāstiem astoņdesmito gadu sākumā Liepājā, Dārza ielas kazarmās par "kapķoršķiku" dienēja stalts puisis no Vidzemes ar tādu vārdu un uzvārdu kā Jums).

2. Vai Jūs esat lietas kursā, kāpēc Uldis Pīlēns izvēlējās margrietiņas kā simbolu savai politiskajai biedrībai? Kā zināms, tad tautā margrietiņa tiek uzskatīta par tīrības, naivitātes, mīlestības un labsirdības simbolu. Pie margrietiņas zieda mēs arī vēršamies ar mūžīgo jautājumu "mīl-nemīl”. Šis zieds esot arī maiguma, pieķeršanās un uzticības talismans…

3.Mums ar Ivaru ir pārliecība, ka jūs no visiem tagadējiem lieluzņēmēja Ulda Pīlēna idejiski aprūpētajiem un konsultējamiem politiķiem esat viens no sakarīgākajiem. Tāpēc mums nav īsti saprotams, par ko uzņēmējs Pīlēna kungs var Jūs personīgi konsultēt un kādas konkrētas ekspertīzes politikā un tautsaimniecībā sniegt?

4.Dombura raidījumā "Kas notiek Latvijā” ļoti patriotiski izskanēja  Ulda Pīlēna "padoms” valdībai pārtraukt Liepājas cietuma būvniecības iepirkumu, kurā piedalās arī Pīlēna kungam piederošā būvkompānija.  Tā netieši atgādinot, ka Latvija viņam ir tuvāka nekā paša krekls.

Kāpēc Liepājas partija, kas pirms pašvaldību vēlēšanām vienmēr skandinājusi, ka tā atrotītām piedurknēm cīnās Saeimā un ministru kabinetos par investīciju piesaisti Liepājai, tagad vienkārši klusē un ļauj norakstīt līdz 200 000 000 lielu investīciju un nodokļu ienākumus nākotnē no šī objekta darbības?

Vai tiešām mūsu vietējam guru U.Pīlēnam ir tik šaurs redzes leņķis, ka jānorok būvobjekts, uz kuru pats pretendē kā uzņēmējs, jo nespēj atrast citus investīcijas vai tēriņus, kas mūsu valstij tiešām nav vajadzīgi?

5.Vai biedrības "Apvienotais saraksts” sapulcēs, ja nav vienprātības par jautājumiem, piemēram, par kāda svarīga biedra vietu vēlēšanas sarakstā, Uldis Pīlēns neļauj nevienam atstāt telpas, kā viņš piedāvā rīkoties nākamajā Saeimā, sakot: "Ir jārīkojas kā Vatikānā, vēlot Romas pāvestu!”?

6.Kad no Lemberga emigrējošiem biedriem Lembergs kļuva tik toksisks, ka pirms vēlēšanām bija "jāglābjas" pie Pīlēna – pēc notiesājošā sprieduma Lemberga kungam vai pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā?

P.S. Uz jautājumiem būšot arī atbildes!

Reklāmu apmaksā "APVIENOTAIS SARAKSTS - Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu Apvienība, Liepājas partija"