Ceturtdien, 17.aprīlī, pastāvīgā Pilsētas attīstības komiteja atbalstīja priekšlikumu Jūrmalas parkam paredzēto jauno rotaļu kuģi uzstādīt Raiņa parkā.

Pēc izpilddirektora Edgara Rāta priekšlikuma komitejas deputāti pieņēma lēmumu iepriekš Jūrmalas parka bērnu laukumam plānoto jauno atrakciju – rotaļu kuģi – uzstādīt Raiņa parkā, bet Jūrmalas parkā atstāt veco atrakciju, tikai to saremontējot.

Pēc Rāta sacītā, esošā atrakciju kuģa remonts varētu izmaksāt ap 200 eiro, un pēc tam atrakcija kalpotu vēl gadus piecus. Ja vēl tiktu ieklāts jauns gumijas segums, kas atrakciju pasargātu no smilšu un mitruma ietekmes, kalpošanas laiks varētu vēl par vairākiem gadiem palielināties, teica Rāts.

Deputāti atbalstīja priekšlikumu.

Kā jau ziņots, pašvaldība konceptuāli ir atbalstījusi jaunu atrakciju iegādi Jūrmalas parkam, kā arī izsludinājusi iepirkumu pirmajai kārtai – atrakciju kuģim. Tika lēsts, ka atrakciju kuģa izmaksas varētu būt ap 160 000 eiro.

Līdz 30.aprīlim pretendenti var pieteikties konkursam par bērnu rotaļu laukuma – kompleksa „Kuģis” piegādi, uzstādīšanu un seguma izveidošanu Jūrmalas parkā.

Atrakcija, kas paredzēta 7 līdz 10 gadus veciem bērniem, ir nolietota un jau pagājušajā vasarā tā labota. Šobrīd atrakcijai vairākās vietās var redzēt, ka koka daļas ir satrupējušas. 1.aprīlī izsludinātais iepirkums paredz, ka uzvarētājam būs jāpiegādā un jāuzstāda jauna atrakcija nolietotās vietā. Tāpat jāizveido jauns segums 460 kvadrātmetru platībā.

Saskaņā ar iepirkuma nolikumu, rotaļu laukuma kompleksa uzstādīšana plānota 2014.gada septembra otrajā pusē.

2011.gadā tiesības veikt bērnu rotaļu laukuma remontu ieguva SIA "Ksil Baltic".