Trešdien, 8.jūlijā, pie burgernīcas “Street Burgers" tiks aizvadīts pirmais no kopā pieciem plānotajiem 2020. gada Liepājas vasaras ielu basketbola čempionāta posmiem, kas pazīstams zem nosaukuma "Bruģa bumba". Sacensību sākums pulksten 18.30.


Līdzīgi kā iepriekšējā gadā, arī šogad sacensības norisināsies piecās dažādās grupās. Zēniem sacensības norisināsies trijās vecuma grupās: U-15, U-18 un U-99. Savukārt, meitenes tiks iedalītas vienā grupā: U-99. Un protams, neiztikt arī bez labi zināmās un ierastās MIX grupas, kur cīņas vienmēr ir bijušas vienas no saistošākajām.


Šā gada "Bruģa bumbas" čempionāts sāksies nedaudz vēlāk kā ierasts, kas saistīts ar Covid slimības plašo izplatību visā pasaulē. Taču neskatoties uz to, čempionāta organizatori ir atraduši iespēju šajos divos mēnešos kopumā visiem basketbola cienītājiem piedāvāt piecus posmus dažādās norises vietās visā Liepājā. Vispirms starts tiks dots 8.jūlija vakarā pie burgernīcas “Street Burgers", bet pēc tam 2.posms ir gaidāms 18.jūlijā pie tirdzniecības nama “Kurzeme". Trešais čempionāta posms norisināsies 29.jūlijā pie Liepājas Olimpiskā centra, bet 4.posms notiks 8.augustā pie LOC tenisa halles.


Zīmīgi, ka čempionāta noslēdzošajā 5.posmā, kas norisināsies 22.augustā KP basketbola laukumā pie Daugavas palīgstadiona, varēs piedalīties tikai četras labākās kopvērtējuma komandas katrā vecuma grupā, tādējādi kopā sapulcinot tikai pašus labākos no labākajiem. Fināla posmā norisināsies pusfināla un fināla spēles visas dienas garumā, noskaidrojot šī gada čempionus visās vecuma grupās. Lai čempionātā varētu piedalīties plašāks dalībnieku skaits, pasākuma organizatori posmus rīkos ne tikai darba dienas vakaros, bet arī sestdienās, tādējādi dodot iespēju tajās piedalīties plašākai auditorijai.


Tāpat vēl bez basketbola spēlēm tiks noskaidroti arī individuāli meistarīgākie spēlētāji, kuri cīnīsies par galveno balvu – 100 eiro dāvanu karti, kuru sarūpēs tirdzniecības nams "Kurzeme".


Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms tā sākuma, līdz ar to “Street Burgers" posmam pieteikšanās notiks no pulksten 17 – 17.30. Dalības maksa no komandas 10 eiro, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Līdzīgi kā pirms gada, arī šogad U15 un U18 vecuma grupās zēniem un U99 grupā meitenēm Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā būs bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū. Tāpēc visi trešdienas vakarā – uz burgernīcu “Street Burgers"!


Vecuma grupas:
U-15 zēni (2005. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-18 jaunieši (2002. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-99 vīrieši (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U-99 sievietes (sievietes bez vecuma ierobežojuma)
MIX grupa (komandā spēlē vismaz viena sieviete)

"Bruģa bumba 2020" sacensību posmi:
1.posms    8.jūlijs        18.30     (Street Burgers posms)
2.posms    18.jūlijs    11.00     (t/n Kurzeme posms)
3.posms    29. jūlijs    18.30     (LOC posms)
4.posms    8.augusts    11.00     (LOC tenisa halles posms)
5.posms    22.augusts    12.00     (Fināla posms KP laukumā)


Čempionātu atbalsta: Liepājas pilsēta, Liepājas Olimpiskais centrs, "Porzingis Family Foundation", "Street Burgers", tirdzniecības nams “Kurzeme" un "ADS Baltic".