Piektdien, 19.februārī, pulksten 18 tiešraidē no Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāles tiks sveiktas Liepājas sporta personības par 2020.gadā izcīnītajām uzvarām un sasniegumiem.

Ikviens interesents varēs vērot pasākumu Liepājas oficiālajā Facebook lapā @liepajalv.

Tāpat kā citās dzīves jomās, arī Liepājas sportā treneriem, sportistiem un sporta pasākumu organizatoriem 2020.gads bijis izaicinājumu pilns, liekot pielāgoties un sadzīvot ar pandēmiju un tās dēļ noteiktajiem ierobežojumiem organizēt, piedalīties un pilnvērtīgi gatavoties sacensībām.

Lai gan pagājušajā gadā liepājnieki mazāk organizēja un piedalījās sacensībās, tomēr laikā, kad to varēja darīt, pilsētas pārstāvji spēja uzvarēt un nest Liepājas vārdu Latvijā, Eiropā un pasaulē.

2020. gada Liepājas sporta laureātu godināšanas pasākumā kopumā tiks sumināti sporta jomas pārstāvji desmit nominācijās, tādējādi pasakoties un lepojoties ar sportistu izcilo sniegumu un Liepājas vārda daudzināšanu mūsu valstī un ārpus tās robežām:

– Gada sportiste;
– Gada sportists;
– Gada treneris;
– Gada komanda;
– Gada pasākums;
– Gada sporta klubs;
– Gada jaunie talanti;
– Gada sporta veterāne;
– Gada sporta veterāns;
– Mūža ieguldījums sportā.

Sporta laureātu organizē Liepājas Sporta pārvalde sadarbībā ar video izstrādes uzņēmumu "M27 media" un dramaturģi Rasu Bugavičuti-Pēci. Pasākumu vadīs Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers un Sporta pārvaldes vadītājs Elans Strazdiņš, kurš arī tiksies un pasniegs apbalvojumus laureātiem.