Šodien publiskots FIA Eiropas rallija čempionāta 2021. gada sezonas provizoriskais kalendārs, kurā starp astoņiem paredzētajiem posmiem iekļauts arī Latvijā notiekošais "Rally Liepāja". Rallijs no Talsiem līdz Liepājai paredzēts kā sezonas piektais posms, un nākamgad varētu notikt no 1. līdz 3. jūlijam.

“Vēlos uzsvērt, ka līdzās "Rally Liepāja" nosaukumam atrodama zvaigznīte – tas nozīmē, ka kalendārā esam iekļauti provizoriski. Vēlos izteikt pateicību "Eurosport Events" par mums izrādīto uzticību, iekļaujot "Rally Liepāja" 2021.gada sezonas kalendārā brīdī, kad mums vēl nav parakstīts sadarbības līgums par rallija rīkošanu. Lai kliedētu visas neskaidrības un kļūtu par pilnvērtīgi apstiprinātu FIA ERC posmu arī 2021.gadā, mums vēl ir jāsagaida labvēlīgs Latvijas valdības lēmums par nepieciešamā finansējuma piešķiršanu "Rally Liepāja" norisei,” RA Events direktors Raimonds Strokšs.

Visi jaunumi un informācija par Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally, draugiem.lv /lvrally, YouTube /RallyLiepāja un Instagram /lvrally.