Sākot ar otrdienu, 10. martu, tirdzniecībā nonāks šogad Latvijā vienīgā rallija, FIA Eiropas rallija čempionāta posma "Rally Liepāja" ieejas biļetes. Tikai pirmās desmit dienas ieejas biļetes būs iespējams iegādāties par puscenu. Biļetes pieejamas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un internetā bilesuserviss.lv.

2020. gadā vairs nebūs iespējams iegādāties vienreizējas ieejas biļeti uz vienu ātrumposmu. To vietā šogad būs nopērkamas vienas dienas biļetes, kas ļaus apmeklēt ātrumposmus, kas sestdien notiks Talsu novadā vai svētdien – Liepājas apkārtnē, informē organizatori.

Tikai pirmās desmit tirdzniecības dienas, no 10. līdz 20. martam, "Rally Liepāja" ieejas biļetēm noteikta par 50% samazināta cena – biļete uz visiem ātrumposmiem maksās 15 eiro. Sākot ar 21. martu, ieejas biļešu cena tiks paaugstināta līdz 20 eiro, bet rallija norises nedēļā, no 25. maija līdz 31. maijam – 30 eiro.

Tikmēr vienas dienas biļetes (ātrumposmu apmeklēšanai Talsos vai Liepājā) cena visu tirdzniecības laiku būs nemainīga 15eiro.

Bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot) un invalīdiem ieejas sacensībās būs bez maksas – pie ieejas ātrumposmā kontrolieriem būs jāuzrāda vecumu un/vai invaliditāti apliecinošs dokuments. Savukārt pensionāriem, ieejas biļetes iegādājoties Biļešu Serviss tirdzniecības vietās vai internetā, paredzēta 10% atlaide.

Visiem Rally Liepāja apmeklētājiem arī atgādinām, ka iegādātā ieeja biļete pirms došanās uz ātrumposmiem būs jāuzrāda biļešu maiņas punktā, lai saņemtu "Rally Liepāja" aproci. Informācija par biļešu apmaiņas punktiem būs pieejama "Rally Liepāja" interneta mājaslapā www.lvrally.com. Rallija rīkotājs "RA Events" aicina skatītājus nedrukāt elektroniski iegādātās ieejas biļetes, bet biļešu maiņas punktā tās uzrādīt savā viedierīcē.