Sestdien, 7.novembrī, visas dienas garumā, no pulksten 10 līdz aptuveni 18, daudzfunkcionālās fitnesa zāles "Power House Liepāja" telpās (Flotes ielā 3/5) norisināsies spēka un izturības sacensības "Gym Battle Nr. 3". Sacensību galvenā mērķauditorija ir amatieru līmeņa sportisti.

Sacensību organizators Jānis Putra: "Vēlamies iedrošināt iesācējus un vienkāršos, bet aktīvos sportistus piedalīties un pārbaudīt savas prasmes ne tikai treniņu laikā, bet arī sacensībās. Profesionālie sportisti vienmēr aktīvi piedalās sacensības, tāpēc šoreiz īpaši gaidām lielu interesi no amatieriem. Tāpat aicinām aktīvā dzīvesveida interesentus un atbalstītājus vērot sacensības klātienē un uzmundrināt sportistus." 

Sacensību dalībniekiem būs jāveic dažādi svarcelšanas, veiklības un kardio uzdevumi.

Pieteikties aicināti dažāda vecuma un dzimuma sportisti gan no Liepājas, gan arī no visas Latvijas sešās kategorijās:
• sporta klasē vīriešiem un sievietēm,
• 35+ klasē vīriešiem un sievietēm,
• pusaudžu klasē jauniešiem un jaunietēm no 15 līdz 17 gadiem.

Veicamie uzdevumi tiks atklāti pakāpeniski: pirmais – 15.oktobrī, otrais – 31.oktobrī un trešais – 5.novembrī. Uzdevumi tiks publicēti "Power House Liepāja" mājaslapā un "Power House Liepāja" facebook kontā. Ceturto uzdevumu dalībnieki uzzinās tikai sacensību dienā.
"Gym Battle Nr. 3" aicināti pieteikties arī vidējā līmeņa sportisti. Iesācēju līmeņa sportiem šī būs iespēja pārbaudīt savas prasmes un fizisko sagatavotības līmeni, sportiski un azartiski pavadīt laiku. Savukārt spēcīgākie dalībnieki varēs gatavoties spēka un izturība sacensībām "Liepāja Throwdown 2021", kas norisināsies 2021. gada pavasarī.

Galvenā katras kategorijas uzvarētāja balva – automātiska kvalifikācija "Liepāja Throwdown 2021". 2. un 3. vietas ieguvēji saņems uzvarētāja kausu un dažādas balvas no sponsoriem un atbalstītājiem.

Reģistrējoties sacensībām līdz 15. oktobrim, tiks piemērota samazinātā dalības maksa 15 eiro no cilvēka, piesakoties līdz 31. oktobrim – 20 eiro, no 1. līdz 5. novembrim – 25 eiro.

Pieteikšanās sacensībām: powerhouse.lv/gym-battle.

Sacensības "Gym Battle Nr. 3" notiks saskaņā ar valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem.