Sestdien Rēzeknes ledus halle uzņēma savu pirmo "Optibet" hokeja līgas (OHL) spēli vēsturē. Jaunuzceltajā hallē Daugavpils "Dinaburga" ar 1:7 (1:2, 0:3, 0:2) piekāpās "Liepājai".

Jaunā ledus halle sestdien pārcieta nelielas ugunskristības, jo otrā perioda beigās viens no norobežojošās apmales stikliem plīsa. Halles darbinieki reaģēja ātri un 15 minūšu laikā ievietoja jaunu stiklu, bet perioda atlikušās minūtes nācās aizvadīt pēc ledus notīrīšanas.

"Hat-trick" Kurzemes vienībā nopelnīja Artūrs Mickēvičs, kuram arī rezultatīva piespēle, bet trīs piespēles un vieni vārti Bruno Zabim. Vienīgos vārtus Daugavpils komandā iemeta Deniss Berdniks.

Turnīra tabulas vadībā ar 21 punktu 12 mačos ir "Olimp"/"Venta 2002", kurai ar 17 punktiem seko "Liepāja". Vadošo trijnieku ar 13 punktiem 11 mačos noslēdz "Mogo"/LSPA, kurai ar desmit punktiem sešos dueļos seko "Zemgale"/LLU. Hokeja skola "Rīga" deviņās spēlēs tikusi pie sešiem punktiem, par vienu mazāk ir "Prizmai"/IHS, kas aizvadījusi 11 cīņas, kamēr Daugavpils "Dinaburga" sešos mačos palikusi bešā.

2020./2021.gada sezonā OHL spēlē "Mogo"/LSPA, "Olimp"/"Venta 2002", "Zemgale"/LLU, Hokeja skola "Rīga", Daugavpils "Dinaburga", "Prizma"/IHS un "Liepājas".