Pēc izlašu pārtraukuma, kurā tika aizvadītas divas UEFA Nāciju līgas spēļu kārtas, "Optibet" futbola virslīga Latvijas stadionos atgriezās sestdien. "Liepāja" stadionā "Daugava" uzņēma "Jelgavu" un uzvarēja ar 3:1 (1:0), ziņo LETA.

Abus pirmos vārtus guva Ivo Minkevičs. 42.minūtē pēc Artūra Karašauska sitiena pa vārtiem Minkevičs ar galvu centās novērst draudus, taču trāpīja savos vārtos. Savukārt mača 59.minūtē viņš pēc stūra sitiena izspēles mājinieku soda laukumā uzlēca visaugstāk un raidīja bumbu vārtos, panākot izlīdzinājumu – 1:1.

Spēlē nebija daudz vārtu gūšanas momentu. 51.minūtē Karašausks izskrēja vienatnē pret viesu vārtsargu Vladislavu Kurakinu, taču bumba pēc liepājnieka sitiena lidoja pāri vārtiem.

73.minūtē pēc standartsituācijas nepatīkamu sitienu, bumbai atlecot pret zemi, atvairīja Kurakins.

Uzvaru mājiniekiem 85.minūtē panāca Luišs Paulu Hilariu jeb Dodo. Eduards Tīdenbergs no labās malas centrēja viesu soda laukumā, bumba atleca pie Hilariu, kurš to netraucēti raidīja vārtos – 2:1.

Mača kompensācijas laika pirmajā minūtē otrajā puslaikā aktīvāk spēlējošie mājinieki, kuri presingoja pretiniekus, iesita arī trešos vārtus. Atkal galvenās lomas tēloja Minkevičs un Karašausks. Minkevičs netrāpīja pa bumbu, un Karašausks otro izgājienu vienam pret vienu ar Kurakinu realizēja – 3:1.

Turnīra tabulā pirmo vietu ar 48 punktiem 18 spēlēs ieņem "Riga", kas par pieciem punktiem apsteidz RFS, kam ir mačs mazāk. 31 punkts 17 spēlēs ir "Valmierai", aiz kuras ar 27 punktiem seko "Spartaks". "Ventspils" 18 cīņās sakrājusi 26 punktus. Aiz pirmā piecinieka ar 20 punktiem 17 dueļos seko "Liepāja", par četriem punktiem mazāk iekrājusi "Daugavpils" 18 spēlēs un par pieciem punktiem – "Metta" 17 mačos. "Jelgava" seko ar 14 punktiem 18 mačos, bet tikpat spēlēs "Tukums 2000"/TSS tikusi pie četriem punktiem.