Šodien FK "Liepāja" savā laukumā pēdējā 10.kārtas mačā spēlēja 1:1 (0:1) ar "Daugavpili", ziņo LETA. Vārtus mājiniekiem guva Ričards Fraidejs, bet viesiem – Marko Regža.

Otrajā minūtē ar otro stūra sitienu viesi guva vārtus, ar precīzu sitienu ar galvu izceļoties nesen no RFS uz "Daugavpili" pārnākušajam Regžam, – 1:0 viesu labā.

57.minūtē rezultāts kļuva neizšķirts. Laužoties caur laukuma centru, ar daudzām mazām piespēlēm un bumbas iesprūšanu spēlētāju jūklī viens pret vienu no kreisās puses nokļuva Fraidejs, kurš ar māņu kustību apspēlēja viesu vārtsargu Ivanu Dubodelovu un panāca 1:1.

64.minūtē "Daugavpils" palika mazākumā, kad otro dzelteno plāksteri savā priekšā ieraudzīja Daniels Addžetejs, bet 73.minūtē Dubodelovs stāvēja tieši tajā vietā vārtos, kur pēc centrējuma lidoja bumba.

78.minūtē otro dzelteno kartīti un noraidījumu saņēma arī Regža, atstājot viesus deviņu spēlētāju sastāvā, taču "Daugavpils" izturēja liepājnieku spiedienu.

Turklāt kompensācijas laika otrajā minūtē pēc Kristiana Toresa sitiena vēl tika norībināts arī mājinieku vārtu stabs, taču mačs beidzās neizšķirti.

Abu vienību šīs sezonas pirmajā cīņā uzvaru ar 2:0 svinēja "Liepāja".

Virslīgas līderpozīcijās pēc desmit kārtām joprojām ir "Riga", kas iekrājusi 27 punktus, par trim punktiem apsteidzot ilgi pirmajā vietā pabijušo RFS. Trešo vietu ar 17 punktiem deviņos dueļos iekrājis Jūrmalas "Spartaks", 15 punkti ir "Valmierai", 14 punkti – "Ventspilij", bet "Jelgavai" ir 12 punkti. Tālāk ar 11 punktiem deviņās spēlēs seko "Liepāja", desmit punkti ir "Daugavpilij", astoņus punktus iekrājusi "Metta" komanda, kamēr "Tukums 2000"/TSS ticis pie diviem punktiem.