"TTT Rīga" sestdien Rīgā svinēja vēl vienu pārliecinošu uzvaru "Douglas" Baltijas Basketbola līgas (DBBL) elites grupas turnīrā, bet viesos panākumu svinēja "Latvijas Universitāte" (LU), ziņo LETA.

"TTT Rīga" mājās ar 76:35 (14:8, 23:5, 16:10, 23:12) pārspēja "Liepāja"/LSSS.

Rezultatīvākā "TTT Rīga" rindās ar 21 punktu bija Džesika Tomasa, 15 punkti Guntai Baško, pa 12 punktiem Karlīnei Pilāberei un Ilzei Jākobsonei, kurām arī attiecīgi 13 atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles.

Viešņu rindās astoņi punkti un astoņas atlēkušās bumbas Ketijai Vihmanei.

Otrā sestdienas mačā BJBS "Rīga"/"Juniores" mājās ar 52:83 (12:24, 23:24, 11:15, 6:20) piekāpās LU.

Mājiniecēm 13 punktus un deviņas atlēkušās bumbas sakrāja Luīze Anna Sila, 11 punkti Šarlotes Pētersones kontā.

Uzvarētāju rindās 23 punkti un astoņas atlēkušās bumbas Vanesai Jasai, 18 punkti un piecas rezultatīvas piespēles Luīzei Šeptei.

Baltijas līgas elites grupā no Latvijas komandām visās astoņās spēlēs uzvarējusi "TTT Rīga", divas uzvaras piecos mačos ir "Rīgas Stradiņa Universitātei" un "Latvijas Universitātei", divas uzvaras četrās cīņās ir "Liepāja"/LSSS komandai, bet turnīra tabulu ar sešiem zaudējumiem noslēdz BJBS "Rīga"/"Juniores".

Baltijas Basketbola līgas turnīrs tika pārtraukts novembrī līdz ar epidemioloģiskās situācijas saasināšanos, un atsāktas spēles tika 10.februārī. Elites grupā spēlē piecas Latvijas komandas, un bija paredzēts, ka līdz decembrim spēles tiks aizvadītas tikai vienas valsts ietvaros. Covid-19 izplatībai pieņemoties spēkā, turnīrā bija divarpus mēnešu pauze un tas Latvijas robežās turpinās tikai ar pašmāju vienību savstarpējām cīņām.

Baltijas Basketbola līgas čempionātā elites grupā 2018./2019.gada sezonā piedalījās piecas Lietuvas, divas Latvijas un viena Igaunijas komanda, bet 2019./2020.gada sezonā - trīs Latvijas, trīs Lietuvas un divas Igaunijas komandas. Iepriekšējā sezonā par līgas divkārtējām čempionēm kļuva "TTT Rīga".