Basketbola komanda "Liepāja" papildinājusi sastāvu ar aizsargu Robertu Bērziņu, informē vienība.

19 gadus vecais Bērziņš aizvadītās sezonas otrajā pusē spēlē Jūrmalas klubā.

Viņš laukumā devās 14 Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas cīņās, kurās vidēji guva 7,1 punktu, izcīnīja 2,4 atlēkušās bumbas un izdalīja 1,1 rezultatīvu piespēli.

Pirms tam viņš spēlēja Spānijas zemākajās līgās, taču nenostiprinājās komandu sastāvos. Bērziņš pēc Spānijā pavadītā laika un iespējas spēlēt LBL pagājušās sezonas izskaņā ar cerībām raugās uz nākamo sezonu kā uz tramplīnu profesionālajā sportā.

"Ceru būt viens komandas spēles veidotājiem trenera Artūra Visocka-Rubeņa spēles plānā. Ar nepacietību gaidu komandas kopā sanākšanu un jaunā sezonas sākumu," klubs citē Bērziņa teikto.

"Ar Robertu Bērziņu mums jau ir sena pagātne - viņš, kā pavisam jauns sportists ir piedalījies manis rīkotajās nometnēs un kopā esam strādājuši Latvijas jauniešu izlasēs. Roberts ir viens no talantīgākajiem jaunās paaudzes basketbolistiem un izceļas ar attīstītu individuālo tehniku, kur jāpateicas viņa jaunatnes trenerim Raivo Otersonam. Krājot pieredzi un nobriestot, ticam, ka Liepāja var būt par tramplīnu Roberta tālākai izaugsmei," komentē Visockis-Rubenis.

Jau ziņots, ka "Liepājas" komandu nākamajā sezonā vadīs Latvijas basketbola speciālists Artūrs Visockis-Rubenis. Par pirmo papildinājumu starpsezonā kļuva saspēles vadītājs Renārs Birkāns.

Pēc Valgas-Valkas komandas izstāšanās no apvienotās līgas turnīra liepājnieki sezonu noslēdza kā pēdējie starp 14 palikušajām komandām.