"Liepāja"/LSSS komanda piektdien izcīnīja uzvaru "Douglas" Baltijas Basketbola līgas (DBBL) spēlē, ziņo LETA.

Liepājnieces savā laukumā ar rezultātu 82:52 (20:15, 24:19, 22:13, 16:5) pārspēja "Rīgas Stradiņa Universitātes" (RSU) basketbolistes.

Liepājas komandas pieteikumā bija astoņas spēlētājas, no kurām laukumā devās septiņas, savukārt viešņas rotācijā izmantoja visas 11 pieteiktās basketbolistes.

Uzvarētājām produktīvākā ar 18 punktiem un 17 atlēkušajām bumbām bija Lidija Riversa, 20 punktus guva Līna Loceniece, 12 punkti bija Kristīnai Petermanei, bet desmit punktus guva Katrīna Trankale. Astoņi punkti un desmit bumbas zem groziem bija Raivitai Koreņikai.

Pretiniecēm pa 11 punktiem guva Ievai Jundasei un Adriānai Komulei, 15 bumbas zem groziem izcīnīja Elīna Grīnberga, bet 13 atlēkušās bumbas bija Gunai Lagzdiņai.

"Liepāja"/LSSS sezonas pirmajās trīs spēlēs tikusi pie divām uzvarām, bet RSU ir viens panākums trīs cīņās. Ar trīs uzvarām trīs spēlēs turnīra tabulā pirmo vietu ieņem "TTT Rīga".

Baltijas līgas elites grupā spēlē piecas Latvijas komandas: "TTT Rīga", "Liepāja"/LSSS, RSU, BJBS "Rīga"/"Juniores" un "Latvijas Universitāte"

Turnīram pieteiktas arī četras Lietuvas komandas (Viļņas "Kibirkštis–MRU", Kauņas "Aistes–LSMU", Šauļu "Šiauliai" un Klaipēdas "Neptūnas"), kā arī divas Igaunijas komandas ("Tallinas Universitāte" un "Tartu Universitāte").

Starptautiskajā grupā tāpat kā iepriekšējā sezonā spēlēs Latvijas un Igaunijas komandas. Latviju pārstāvēs iepriekšējā sezonā startējušās "Daugavpils Universitāte", "Jelgava"/BJSS, "Jūrmala" un "Saldus"/"Sporta skola", kā arī piecas jaunas komandas – BJBS "Rīga"/"Juniores–2", "Kandava"/"Anzāģe", "Dimantu Akadēmija", "Kolibri"/LU, Ogres Basketbola skola un Latvijas U–16 izlase.

Baltijas Basketbola līgas čempionātā elites grupā 2018./2019.gada sezonā piedalījās piecas Lietuvas, divas Latvijas un viena Igaunijas komanda, bet 2019./2020.gada sezonā – trīs Latvijas, trīs Lietuvas un divas Igaunijas komandas. Par līgas divkārtējām čempionēm kļuva "TTT Rīga".