"Pafbet" Latvijas–Igaunijas Basketbola līgā (LIBL) Latvijas grupā pārceltas četras spēles, bet vēl viena pārcelta uz vēlāku laiku, ceturtdien ziņo Latvijas Basketbola savienība (LBS), ziņo LETA.

LBS vēsta, ka pārcelta sestdien paredzētā spēle "Liepāja" – "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola" ("Valmiera Glass"/"ViA"), "VEF Rīga" – "Ogre" (svētdien), kā arī divi 10.februāra mači "Ventspils" – "Liepāja" un "Valmiera Glass"/"ViA" – "Ogre".

Pēc divu Liepājas komandas nākamo maču atcelšanas mūsējiem nākamā spēle ir 13.februārī pret VEF.

Tikmēr sestdien plānotā spēle Olimpiskajā sporta centrā starp "Latvijas Universitāte" (LU) un "Ventspils" komandām notiks plkst.17, kas ir par trim stundām vēlāk, nekā paredzēts iepriekš. Šo spēli tiešraidē translēs kanāls "Best4sport".

Starp Latvijas komandām līdere ar 14 uzvarām 16 mačos ir "VEF Rīga", "Ventspils" 14 mačos iekrājusi desmit panākumus, 11 uzvaras 16 dueļos ir "Ogrei". "Liepāja" seko ar astoņām uzvarām 15 spēlēs, Valmieras komandai ir divi panākumi 15 mačos, kamēr LU 16 spēlēs izcīnījusi vienu uzvaru.

Pirms sezonas apstiprinātais kalendārs paredzēja, ka līdz 6.decembrim katras valsts komandas spēlēs tikai savā starpā, bet sezonas turpinājumā notiks starpvalstu spēles. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju reģionā, līgas valde nolēma pamatturnīru izspēlēt abās valstīs atsevišķi.

Patlaban apstiprināts Latvijas komandu spēļu kalendārs vēl diviem apļiem, kas provizoriski tiks izspēlēti līdz februāra vidum. Par sezonas turpinājumu tiks lemts vēlāk.