Paliekot siltākam laikam, Liepājas Tenisa sporta skolas tenisa korti Jūrmalas parkā atvērti tenisa spēlēšanai, protams, ievērojot visas epidemioloģiskās drošības prasības, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Jūrmalas parka tenisa korti maijā darba dienās pieejami no pulksten 8 līdz 20, savukārt, brīvdienās no pulksten 9 līdz 19. Savukārt, no jūnija līdz augustam tenisa korti darba dienās pieejami no 7 līdz 22, bet brīvdienās un svētku dienās no 9 līdz 20. Tenisa korta noma darba dienās līdz pulksten 17 un brīvdienās maksā 8 eiro stundā, savukārt, darba dienās pēc pulksten 17 tenisa korta nomas cena ir 10 eiro stundā. Pastāv iespēja iegādāties arī abonementus un īrēt tenisa inventāru. Uz doto brīdi, sakarā ar epidemioloģiskās drošības prasībām, nav iespējams izmantot ģērbtuves un nomātais tenisa inventārs tiks izsniegts ārpus telpām.

Liepājas Tenisa sporta skolas tenisa kortos Jūrmalas parkā ir iespējams arī iznomāt pludmales tenisa inventāru.

Tā kā no 22.maija līdz 30.maijam Liepājas Tenisa sporta skolas tenisa kortos norisināsies starptautiskās ITF tenisa sacensības sievietēm "Liepaja Open", kortu pieejamība būs ierobežota.

Sakarā ar būvdarbiem Jūrmalas parkā, ieeja tenisa kortos iespējama pa vārtiem no "Daugavas" stadiona puses.

Papildus informāciju par tenisa kortu rezervāciju, abonementu iegādi un inventāra nomu ir iespējams saņemt pa tālruni 28306323 vai e-pastu teniss@liepaja.lv.