Sestdien "Optibet" hokeja līgas (OHL) turnīrā "Liepāja" viesos ar 5:3 (1:2, 2:1, 2:0) uzvarēja Hokeja skolu "Rīga", ziņo LETA.

Daniels Mūrnieks jau otrajā minūtē vadībā izvirzīja mājiniekus, bet Egīls Kalns nepilnas divas minūtes vēlāk, spēlējot skaitliskajā mazākumā, atgrieza neizšķirtu. Pirmās trešdaļas izskaņā un otrā perioda sākumā ar "goliem" attiecīgi izcēlās Kristaps Kristins un Roberts Petrovičs, bet pēcāk no liepājnieku puses sekoja četri bezatbildes vārti.

Kurzemes klubam uzvaru nodrošināja Mārtiņa Giptera, Bruno Zabja, Linarda Mazura-Mago un vēl viens Kalna "gols".

Turnīra tabulas vadībā ar desmit punktiem sešās cīņās ir "Zemgale"/LLU, bet tikpat punktu septiņos dueļos ir arī "Liepājai". Tālāk ar deviņiem punktiem sešos mačos seko "Olimp"/"Venta 2002", bet ceturto vietu ar astoņiem punktiem sešos dueļos ieņem "Mogo"/LSPA. Hokeja skola "Rīga" septiņās spēlēs tikusi pie pieciem punktiem, par diviem mazāk ir "Prizmai"/IHS, kamēr Daugavpils "Dinaburga" četros mačos palikusi bešā.

2020./2021.gada sezonā OHL spēlē "Mogo"/LSPA, "Olimp"/"Venta 2002", "Zemgale"/LLU, Hokeja skolas "Rīga", Daugavpils "Dinaburga", "Prizma"/IHS un "Liepājas" komandas.