Divu "Optibet" hokeja līgas medaļu tīkotāju atkārtotajā spēlē ceturtdien "Liepāja" savā laukumā pēcspēles metienos piekāpās līdervienībai "Zemgale"/LLU ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1).

Jau ziņots, ka dienu iepriekš "Liepāja" mājās apspēlēja "Zemgale"/LLU vienību ar 1:0 (0:0, 1:0, 0:0), kad Māris Jučers mājinieku vārtos atvairīja visus 17 pretinieku metienus, bet jelgavnieku vārtos Rihards Cimermanis tika galā ar 23 no 24 pretinieku mestajām ripām, tiekot atzīts par labāko Jelgavas komandā. Liepājniekiem šādu godu izpelnījās aizsargs Ričards Birziņš.

Vārtsargi un aizsargi spēlēja galvenās lomas arī ceturtdienas mačā, kurā 65 minūšu laikā vārti netika gūti, un arī pēcspēles metienos precīzs bija tikai viens metiens no pieciem. Otrajā metienu sērijā Jučeru pārspēja Deniss Vilmans.

Pirms tam pretinieku komandas vārtsargu pārspēt neizdevās liepājniekiem Klāvam Plānicam un Kārlim Ozoliņam, kā arī Frenkam Razgalam no "Zemgale"/LLU. Pēc Vilmana metiena viesu vārtsargu pārspēt neizdevās Markam Kaleinikovam.

Jučers atvairīja 30 metienus pa vārtiem, bet viesiem šoreiz vārtus sargāja Mariuss Bajaruns-Galejs, 65 minūtes nostāvot "sausā" un atvairot 21 liepājnieku metienu pa vārtiem.

Abi vārtsargi arī nopelnīja mača vērtīgāko spēlētāju balvu savās komandās.

Čempionāta līderpozīcijas ar 60 punktiem 35 spēlēs ieņem "Zemgale"/LLU, tālāk ar 52 punktiem 34 cīņās ir "Olimp"/"Venta 2002", "Liepāja" seko ar 42 punktiem 34 spēlēs, bet "Mogo"/LSPA ar 40 punktiem 34 dueļos ieņem ceturto vietu. HS "Rīga" 31 mačā iekrājusi 22 punktus, kamēr par vienu mazāk iekrājusi Daugavpils "Dinaburga" 32 spēlēs, kura ieņem sesto vietu. Pozīciju zemāk ar 16 punktiem 34 dueļos atrodas "Prizma"/IHS.