"Liepāja" sestdien Rīgā "Optibet" virslīgas 15.kārtas spēlē pārliecinoši apspēlēja Daugavpils "Noah Jurmala" vienību, ziņo LETA.

RTU stadionā Rīgā "Noah Jurmala" piekāpās "Liepājai" ar 0:5 (0:3).

Liepājnieki divu vārtu pārsvaru panāca piecu minūšu laikā. Dodo jeb Luiss Ilariu guva vārtus 17.minūtē, bet 22.minūtē ar precīzu raidījumu izcēlās Mihails Gordeičuks.

36.minūtē Dāvis Ikaunieks rezultātu padarīja graujošu – 3:0, 70.minūtē savus otros vārtus mačā iesita Gordeičuks, bet 86.minūtē vārtus pēc mājinieku vārtsarga Bojana Kneževiča kļūdas, piespēlējot pretiniekam, guva Roberts Meļķis, kurš pirms piecām minūtēm bija uznācis laukumā uz maiņu.

Turnīra vadībā ar 29 punktiem 13 spēlēs ir "Riga". 26 punkti ir RFS 11 mačos un "Valmierai" 12 spēlēs. Ar 18 punktiem 12 cīņās ceturtā ir "Liepāja", bet piekto vietu ar 17 punktiem desmit spēlēs ieņem "Daugavpils". Tālāk ar deviņiem punktiem seko "Metta" 12 mačos un Jūrmalas "Spartaks" 11 spēlēs, pieci punkti 11 spēlēs ir "Ventspilij", bet turnīra tabulu ar četriem punktiem astoņos mačos noslēdz "Noah Jurmala".

"Noah Jurmala" pirms sestdienas cīņas pēc vienīgās uzvaras čempionātā ar 2:1 pret "Daugavpili" spēlēja 2:2 ar "Ventspili", kā arī cieta divus zaudējumus – 0:7 pret "Riga" un 0:3 pret "Metta".

Savā starpā komandas līdz šim nebija tikušās.