Latvijas kausa futbolā ieguvēja "Liepāja" otrdien apstiprināja, ka papildinājusi sastāvu ar uzbrucēju/uzbrūkošo pussargu Mihailu Gardeičuku, ziņo LETA.

Jau pagājušajā nedēļā Baltkrievijas mediji ziņoja, ka "Liepāja" papildinās sastāvu ar 31 gadu veco futbolistu, bet otrdien klubs oficiāli apstiprināja šo informāciju.

Gardeičuks ir seškārtējs Baltkrievijas čempions un 2015.gada kausa uzvarētājs, visus titulus izcīnot ar Barisavas BATE komandu. BATE sastāvā viņš spēlējis arī UEFA Čempionu līgā un UEFA Eiropas līgā, gūstot desmit vārtus.

Pēdējos divus gadus Gardeičuks pārstāvēja Brestas "Dinamo" komandu. Dzimtenē viņš spēlējis arī Bobruiskas "Belšina", Novopolockas "Naftan" un Pinskas "Volna" komandās, kā arī bijis Kazahstānas vienību "Tobol" un Karagandas "Šahtjor-Junostj" sastāvos.

Baltkrievijas izlases sastāvā Gardeičuks piedalījies 26 spēlēs, kurās guvis četrus vārtus. Pussargs pārstāvēja Baltkrieviju 2012.gada Londonas olimpiskajās spēlēs.

2017.gadā Gardeičuks tika atzīts par Baltkrievijas labāko futbolistu.

Liepājnieki 2020.gada sezonā virslīgā ieņēma piekto vietu, bet uzvarēja Latvijas kausā un nākamsezon spēlēs UEFA Eiropas Konferenču līgā.